Skocz do zawartości

Silny specyfik do mycia felg


severn

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok. Powiem szczerze ze na razie z rzeczy do detailingu to mam tylko k2 roton i glinke BH medium. Zobacze co ten zestaw zdziala i pozniej najwyzej kupie ten tenzi alux.

A co powiedzie o tuga i gyeon q2m iron? Slyszalem ze tez dobre srodki? Czy ten tenzi bedzie dla mnie lepszy?

Dzis postaram sie cos podzialac. Wrzuce zdjecia z moich prac.

Dzieki Panowie ;)

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To juz wszystko wiem. Zobacze na razie co zdziala ten roton, ale pewnie i tak skocze po tego aluxa. Dzieki

 

edit:

A który Tenzi alux wybrać: zwykły, GT, czy strong?

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To juz wszystko wiem. Zobacze na razie co zdziala ten roton, ale pewnie i tak skocze po tego aluxa. Dzieki

 

edit:

A który Tenzi alux wybrać: zwykły, GT, czy strong?

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

Weź zwykłego :) Spróbuj na początek z rozcieńczeniem jakoś 1:3 i jesli nie bedzie schodzić stopniowo zwiekszaj.

Uważaj na łapy, zakup sobie jakieś rękawiczki i uważaj na oczy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wieczorkiem bede mial aluxa wiec postaram sie te felgi jakos wyprowadzic. Zrobie tez jakies foteczki.

Podziekowal za wsparcie ;)

 

Edit:

Renowacja przelozona z powodu wyjazdu na koniec maja

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do felg do tej pory używałem preparatu Moje Auto. Byłem dość zadowolony z efektu, jednak niektóre kawałki smoły pozostały. Preparat mi się skończył. Czytałem cały wątek o produkcie Tenzi Alux. Czy będzie odpowiedni, na felgi które są w bardzo dobrym stanie jednak mają trochę właśnie odpryski od smoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Panowie, poleci ktoś jakiś naprawdę mocny specyfik który pomoże w tej sytuacji - c3b3f3a1df86c.jpg ?

Wiem że ideału to nie będzie, żeby to uratować to tylko piaskowanie i malowanie na nowo, ale zawsze coś lepiej na pewno się da. To są alusy na zimę które niestety tak załatwił poprzedni właściciel mojego auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu mogę powiedzieć, że przeprowadziłem nieświadomie test, test preparatów do felg. Nie, nie były to jakieś maguiresy itd.. Kupowałem produkty w marketach. Jak można się domyślić - nie były one najlepszych polotów, powiedziałbym, że miały problem nawet z lekkim osadem na felgach od klocków hamulcowych. Któregoś dnia byłem w markecie, w makro, zachodzę na półkę z kosmetykami i ... jest - Dawaj! Sprawdzimy go. Od dziś - uwielbiam. Postaram się znaleźć fotki przed oraz po i wrzucę w post. (to było jakiś czas temu. Teraz już możesz nie znaleźć go na półkach - w tym markecie)

 

Dodatkowo poza preparatem, możesz kupić coś w deseń wyciora, pomoże w zakamarkach.

 

Nazwa produktu: Wonder Wheels Hot Wheels - zdjęcie poglądowe ( http://www.wilko.com/content/ebiz/wilkinsonplus/invt/0322746/0322746_l.jpg )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.