Skocz do zawartości

ADBL Wheel Warrior


kobart

Rekomendowane odpowiedzi

@Domel Ja przerobiłem 500 ml wheel warriora . Nie jest to jakiś mocarz na zapuszczone felgi. Ale jak długo poleży to kuku zrobić może więc ostrożność jest wskazana. Noo i w słabo wentylowanych pomieszczeniach jest dusący . Chodz nie tak mocno i idzie pracować 😀

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 godziny temu, Qlimaxss napisał:

Noo i w słabo wentylowanych pomieszczeniach jest dusący . Chodz nie tak mocno i idzie pracować 😀

Tydzień temu robiłem zimowe stalówki ValetPRO Blue Gel Wheel Cleaner - zapach drażnił mi oczy i gardło na otwartej przestrzeni balkonowej. Dziś przy WW tego nie uświadczyłem.

Także jak na razie plus na korzyść WW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Dobrze wiedzieć o Blue Gelu bo miałem go brać na poprawkę po wheel warriorze bo nie wszytko ruszył. Ale jak tak niekorzystnie się pracuje to odpuszcze temat. Ja osobiście miałem maseczka ta papierową Ale pracowałem w piwnicy bez dobrej wentylacji i sporym odstepem od okna wiec musiałem robić przerwy co jakiś czas . Bo co by nie było to jednak produkt kwasowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, Qlimaxss napisał:

Dobrze wiedzieć o Blue Gelu bo miałem go brać na poprawkę po wheel warriorze bo nie wszytko ruszył

Szerze to nigdy nie miałem rewelacyjnych rezultatów po VP BG - zawsze po nim też trzeba było czymś poprawiać ... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel No ja tak zwlekałem z kupnem ValetPro że kupiłem Tenzi Alux:D. Ale jakoś nie było weny i warunki w piwnicy się pogorszyła bo remonty w firmię i kolega od remontów tam gdzie ja zawsze robiłem felgi i dywaniki. Zrobił sobie miejsce na płukanie wiaderek kalfasów itp. A Tenzi to już raczej gracz na otwarte przestrzenie. Więc tylko ja umyłem po sezonie i nawoskuje po odpowiednim odtłuszczeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Moderator

Mały test ADBL WW 🙂 

Felgi oczywiscie brudne po zimie 😛 

felgi095.jpg

sprawdźmy pędzelkowanie:

felgi096.jpg

bez zastrzeżeń, chociaż piana mogłaby być lepsza 😉 

 

Sprawdźmy domywanie:

felgi097.jpg

felgi098.jpg

Felgi praktycznie czyste 🙂 
Produkt kwasowy jednak nie jest mocno drażniący i fajnie sie nim pracuje na powietrzu 😉 Wart uwagi 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.