Skocz do zawartości

Mondeo MK4 - Kelp Metalic by Pajko


Pajko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

keza, co do Glaco - fajna forma nakładania , bardzo mi konsystencją i zapachem przypomina Rain-X . Jedyna i wg. Mnie znaczna różnica to że nie trzeba docierać Glaco .

 

Co do look'u to względem Titanium jest mega przepaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kolego Pajko wszystko ladnie pieknie zrobione. mam bardzo podobne wyposazenie jak twoje nawet w tamtym tygodniu kupilem takie same felgi jak masz tylko ze ja mam kolorek Pantera pozatym na pierwszy rzut oka mamy to samo. Ale wracajac do felg jakie masz w nich et 52.5 i szerokosc felgi 8? I oponki jaki tam wrzuciles i czy nic nie obciera bo ja zamierzam kupic 235/35r19 i zastanawiam sie czy nie lepsze bylyby 225/35r19

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze ze trafilem tu przez te felgi 19 no i chyba zostane :) bo chcialbym odnowic troche auto ale narazie tylko z zewnatrz

mam rowniez takie mondeo ale kolor Panther Black Metalik i to co posiadam z kosmetykow:

- Rise & Shine Big Apple Shampoo Szampon 1000ml

- DODO JUICE PREP POLISH Cleaner 250ml

- POORBOYS BLUE WAX Ciemne lakiery 227g

- Aplikator Do Wosku Biały Flexipads 2szt

- POORBOY'S CHENILLE WASH MITT rękawica do mycia aut

- i to chyba narazie wszystko co mi do glowy przyszlo :) za wiele tego nie ma nie liczac jakis tam preparatow do felg gum i opon z marketow

co jeszcze do lakieru do felg opon chromu zewnetrznych plastikow dokupic? i co w jakiej kolejnosci robic?

bo to co Pajko zrobil robi wrazenie i tez bym chcial chociaz z zewnatrz troszke Ci dorownac

budzet to okolo 200 do 300zl +pianownica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pajko z tego co pamiętam ma 2.0 TDCI 140KM.

 

Ja jestem użytkownikiem Mondeo Mk4, udzielam się mocno na forum mondeo. Jeżeli myślisz o tym silniku to bardzo polecam. Praktycznie bezobsługowy, wtryski, turbo i dwumasa nierzadko dojeżdża 300kkm i więcej na oryginalnych gratach, są samochody, które mają już i 500kkm. Elastyczny, mało pali, cichy. To czołówka jeżeli chodzi o diesle. Sorry za wtrącenie się w temat ale tak jak mówię coś tam o nich wiem.

 

Czekamy na opinie Pajko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2.0 w 130 konnej wersji . Zero awarii od 50k km . Standardowa obsługa.

Spalanie w trasie okolice 5.5-6 , autostrady max 8 miasto 9 przy dość dynamicznej (nie szybkiej) jeździe.

Mam automata więc spalanie lekko większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za informacje.

Trzeba przyznac ze to bardzo ladne i duze auto.

Teraz dla mnie najwazniejsze zeby poradzilo sobie z duza przyczepa i nie przekraczalo DMC 3500kg.

Chodzi o viatoll, a ja mam do pokonania trase Polska - Francja i max dwie bramki (srednio raz w miesiacu.

Reszta, czyli ok 25 dni w miesiacu ma robic za samochod rodzinny. 2+1+duzy pies

A i obowiazkowo manual. Bez zbednych wodotryskow. Silny, solidny, z umiarkowanym apetytem na ON.

Mozecie mi podpowiedziec jak wyglada temat DMC auta i przyczep w Waszych samochodach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
624044 Ja mam 2.0 w 130 konnej wersji . Zero awarii od 50k km . Standardowa obsługa.

A czy to prawda czy ktos mi kit wciskal ze wymiana oleju w tym automacie to 1000 PLN ?

Jak to wyglada na prawde ? co ile potrzeba wymieniac olej w skrzyni ?

Cos jeszcze cyklicznie oprocz filtrow i oleju silnika ?

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w fordzie ale wymiana oleju w skrzyni w audi a6 2,7 tdi(2007r)to koszt właśnie 1000zł po znajomości wyszło 800zł -tak że tanio nie jest

 

Od jakiegoś czasu jest już dostępny zamiennik oleju sprzedawanego przez Audi, w normalnej cenie. Pamiętam jak 8 lat temu płaciłem za olej ponad 1200 zł, z najwyższym możliwym rabatem, bodaj 18%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1200 za olej gdzie nie wiadomo kiedy skrzynia padnie, a regeneracja skrzyni w asb dlugoleka z olejem filtrami i gwarancja za okolo 4000zl wiec wg mnie wymiana oleju w skrzyni za taka kwote to nie kalkuluje sie ale jak kto woli kazdy ma swoj rozum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

633518 1200 za olej gdzie nie wiadomo kiedy skrzynia padnie, a regeneracja skrzyni w asb dlugoleka z olejem filtrami i gwarancja za okolo 4000zl wiec wg mnie wymiana oleju w skrzyni za taka kwote to nie kalkuluje sie ale jak kto woli kazdy ma swoj rozum

Zwłaszcza ten kto nie wymienia oleju w automatycznej skrzyni biegów ma swój rozum. Bylejakość się opłaca, jeżeli się ją toleruje. ;-)

I tak zamiast rynku aut używanych, jest giełda zużytych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.