Skocz do zawartości

Odkurzacz Akumulatorowy


XGrzesX

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie polecić dobry odkurzacz akumulatorowy ktorym mógłbym odkurzać wnętrze ?

Wstępnie zastanawiam się nad Black&Decker 1820L ale nie wiem czy sobie poradzi z odkurzaniem wykładziny na podłodze i w bagażniku.

Opis odkurzacz znajduje się tutaj http://www.blackanddecker.pl/homeproduc ... o/PV1820L/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki budżet chcesz przeznaczyć na dobry odkurzacz akumulatorowy?:)Ten b&d ma podciśnienie 599mm h20 (dla porównania zwykły odkurzacz około 2000- 2400mmh2o), więc szału nie będzie. Jeżeli do regularnej pielęgnacji zadbanego auta,żeby pozbierać trochę kurzu i okruszki:) pewnie będzie ok, jeżeli do pracy komercyjnej - do mocno zapuszczonych aut - nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o odkurzacz do uzytku prywatnego. Niestety nie naleze do osób ktore czesto i regularnie sprzataja w samochodzie. Odkurzam teraz na myjni i robie to srednio raz w miesiacu. Nie wykluczone ze jak mialbym odkurzacz pod ręką to robilbym to bardziej regularnie. Oczekiwalbym zeby odkurzacz wciągnął piach z innymi zabrudzeniami z wykladziny. Budżet to ok 500. Jesli za taka kwote nie będzie nic sensownego to pozostane przy odkurzaczu dostepnym na myjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

XGrzesX budżet masz 500 zł :o ,przyjmijmy że jedno podejście na myjnię w celu odkurzenia to 5 zł,więc musisz pojechać tam 100 razy żebyś po zakupie odkurzacza wyszedł na 0,gdzie odkurzając raz w miesiącu wychodzi to na 8 lat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinsgdz, XGrzesX, kup cokolwiek wpinane do zapalniczki, ale najpierw podjedz na myjnie obsługowa powiedz żeby ci odkurzyli na cacy, a potem takim odkurzaczem na 12v odkurzaj regularnie,

do zbierania okruszków na siedzeniu wystarczy taki odkurzacz, no chyba że masz na podłodze 30 kg piasku z morza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Moderator
W dniu 7.09.2016 o 21:44, Domel napisał:

Ja mam "Odkurzacz bezprzewodowy SEV:RIN AH-7914" - bardzo fajnie wciąga.

Już się trochę zużył ale dobrze mi służył.

 

Szukam cos nowego. Generalnie potrzebowałbym dwóch - jednego "kampingowego" czyli mały poręczny - coś jak ten Sewerin a drugi mociejszy, większy ale wciąż akumulatorowy. Chodzi o mobilność między garażem, piwnicą a parkingiem i dobrą siłę ciągu 😄

 

Znalazłem kilka:

1. 8505971024

obraz.png.1e7695952986782c7d333b8df7d4fa48.png

 

2. 8746021834

obraz.png.dfee74a08709e659fec2aa8cf77b0519.png

 

3. 8794265000

obraz.png.d88f88bece462b04496ff672d7925ef7.png

 

4. 8710722601

obraz.png.8c2b4f4ee2af6b99043b4cd09dc393fd.png

 

ktoś coś używa ? Jakieś ine opcje, propozycje ?

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, audicoupe napisał:

Ja mam 1 od parkside podobno problem z workami ale jak szukałem i są dostępne 

Ale tam worków nie trzeba ? Jest zbiornik ? "Dobrze" odkurza wnętrze ?

5 minut temu, Tomas22 napisał:

Ale jakby za niego żona była wdzięczna 😁

Wilk syty i owca cała 😁

W domu mam Rainbow'a 😉 wyśmienity odkurzacz ale potrzebuje coś mobilnego 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryobi oglądałem ostatnio w leroy merlin. Bylem zdziwony moca tego odkurzacza. Pracuje calkiem przyjemnie.
Chociaz ogladalem z zona w grudniu dysona i pewnie sprzet ten zakupie w tym roku. Swietna sprawa. Bije na glowe ryobi nie tylko cena.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, Domel napisał:

Wziąłem parkside'a 🙂 Zobaczymy jak w aucie się spisze ale w domu ciągnie dobrze 😄 4A bateria robi całkiem dobrą robotę. Trochę za głośny:)

 

 

No i ta bateria pasuje do wszystkich elektronarzędzi akumulatorowych Parkside 20V - w tym również obecnej serii Performance. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.