Jump to content

Pojemniki, skrzynki, pudła, torby, szafy itp.

Recommended Posts

Tak ostatnio mi kilka nowych zabawek dotarło, i zaczynam mieć kłopoty z wygodnym przechowywaniem swoich zabawek. Proponuje, by w tym temacie wrzucać zdjęcia swojej kolekcji będącej w pojemnikach/torabach lub samych pojemników. tak by było widać jakie to duże, mile widziane wskazówki co do miejsca zakupu i ceny:P

Zacznę ja:

dwie skrzynki, jedna zamykana- na szmatki i aplikatory, druga wyższa na chemię. obie sa już za małe, a jeszcze kilka rzeczy w planie, no i miejsca na maszynę brak;/

52ccdf45c16858bd.jpg

Czekam na wasze foty;p

ja mam w planach zakup torby, fajne dzisiaj w tesco widziałem cena to bodajże 140 zł. zmieści się w niej maszyna i z 5 razy tyle kosmetyków co ty masz a do tego mikrofibry, coś też będe musiał pomyśleć w temacie

W castoramie ostatnio ogladalem duzo fajnych skrzynek narzedziowych, od malutkich po wielkie lochy ceny przerozne, kazdy moze soebie cos wybrac. Mi wpadla w oko taka wielka locha na kolkach tylko qrcze zapomnialem jaka to byla firma ;)

Co od kosmetykow to mam wszystko w szafie a woze w takich plastikowych skrzyneczkach bez wieczka albo z wieczkiem przezroczytym

Na pewno nie kupujcie przez neta, ja to bralem ze soba do do sklepu najwzysza butelka z produktem i tak dobralem skrzynki zeby sie je dalo zamknac i wszytko stalo w pionie. W kazdym wiekszym markecie budowlanym albo zwyklym mozna cos kupic.

Temat dla mnie na czasie bo aktualnie robie generalne porządki w moim garażu

Ja szukam szafki takiej jak na zdjęciu (po lewej) lub podobnego typu

szafkal.th.jpg

Jakby komuś się rzuciła gdzieś w oczy to poproszę o namiar

mały update w moich pojemnikach;p dodatkowy segment na maszynę i takie tam.

oDQ3m.jpg

i teraz się zastanawiam, czy zmieniać ten pojemnik z butelkami na zamykany;/ no i drugi problem, to jak to wszystko wygodnie zanosić do garażu? bo powoli robi się tego sporo:) ideałem by był systainer, ale na razie się powstrzymuję:D ktoś stosuje może jakaś torbę lub skrzynkę z uchwytem do noszenia?

kuflik, Jak zmienisz na zamykany z butelkami (muszę mieć zamykane, bo w garażu na jesieni lubią pojawić się myszy z pola), a są takie, nie mam zdjęcia ale kupiłem w zeszłym roku, to masz płaskie od góry-możesz ustawiać jedno na drugim.mój ma jeszcze uszy do noszenia.

marctwain, ale ja i tak butelki będe kładł na samej górze;) więc to nie jest priorytet.. ale w sumie, jak garaż będzie skończony, to może tam będę trzymał pudła, a wtedy pokrywka wskazana. muszę zobaczyć do marketu:)

update:

i małe zmiany w pudłach:D jest w miarę ok, skrzynka za 19pln;p tylko noaszenie nie będzie jakos super wygodne.

DEVN7.jpg

Ja narazie wszystko trzymam w domu w takiej plastikowej skrzynce... Jak skompletuje sobie arsenał na wiosne to będę musiał pomyśleć nad jakąś walizką narzędziową taką zamykaną, najlepiej na kółkach... Zobacze, czy wogóle taką dostane gdyż, u mnie w sedanie mam ograniczoną wysokość bagażu...

obraz-800x600.jpg

Ja jako iż posiadam 2 garaże ( w firmie z zabytkami i w domu), to na pewno w domu będę mieć szampon tylko, jakiś cleaner i wosk no i jakiś smartdressing może i apc, a w firmie to wszystko inne, ale na pewno będę chciał sobie kupić 2 pojemniki na czystą mf i brudną mf. (ten z brudną z firmy zawsze do domu przywiozę, wypiore i czyste odwioze do firmy)