Jump to content

Dropnetic - nadal awangarda czy już czyste szaleństwo?

Tomasz KRK
 Share

Recommended Posts

• Master

Korzystając z zimowej aury, a tym samym większej ilości czasu reaktywowaliśmy naszego całkiem poczytnego bloga. Jest mała nowość od naszych przyjaciół z Microfiber Madness, która zaintrygowała mnie jak mało co ostatnio w detailingowej niszy. Nie wiem czy będzie to innowacja roku, czy klapa dekady? Osobiście lubię takie gadżety. A wygląda to tak:

http://www.detailer.pl/blog/2015/01/to- ... zalenstwo/

• Master
po umyciu auta przykleić sobie pod lusterko żeby nie ciekło po drzwiach ;)

Tak też pomyślałem. Zrobione, osuszone auto odstawiam, pod lusterkami mocuję gadżet który utrzymują magnesy i mam z głowy...o ile drzwi nie są z aluminium ;)

Pomysł prosty - a jeśli cena będzie "normalna", to będzie to pomysł genialny :D Jeżeli zaś cena okaże się zaporowa... Można będzie samemu pokombinować z magnesami i jedną MF do pocięcia na pasy, a potem do zszycia z magnesami wewnątrz :-] Sprawa wydaje się być prosta - zwłaszcza, że w piwnicy wala się kilka starych głośników...

Jak dla nas bardzo dobre rozwiązanie i genialne w swojej prostocie będziemy testować :) Nic bardziej nie wkurza jak kilka zaschniętych kropel pod lusterkami oraz na progach od dolnych kantów drzwi na idealnie błyszczącym aucie. Nawet po wielokrotnym przedmuchaniu skubana i tak wyleci dlatego mamy swój mały patent :P Wkładamy waciki kosmetyczne w szczeliny z których lecą krople ponieważ świetnie chłoną wodę i problem się rozwiązuje ;)

Oczywiście przed odbiorem auta przez klienta nie można zapomnieć o ich wyciągnięciu :D