Skocz do zawartości

WALENTYNKI | KOD: 1402


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

Czyste szaleństwo! Tak w skrócie można to nazwać.

Dzisiaj cały dzień technicy walczyli z przeniesieniem danych, jednak jak się okazuje, chcąc je w pełni zachować (a jest ich bardzo dużooo) dla Waszego komfortu, wyzwanie okazuje się spore.

Praca w tle trwa i mam nadzieję, że kolejne wejście obejdzie się bez niespodzianek 😉

Wysoce prawdopodobne, że po pełnym przejściu na nowy system otrzymacie maila do stworzenia nowego hasła na swoim koncie.

Z góry przepraszam wszystkich za powstałe z tego tytułu niedogodności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ShiningCar kiedy spodziewasz się uruchomienia nowej strony ? Pytam ponieważ chciałbym zapłacić kartą, a obecnie jest to niemożliwe, więc kwestia czy czekać na uruchomienie strony czy zamówić od was przez allegro 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TOM3, sklep w pełni sprawny powinien funkcjonować od czwartku, w piątek będą wdrożone płatności.

Przepraszam raz jeszcze, że tyle to trwa, ale przeniesienie okazało się bardziej skomplikowane niż się to wydawało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak złoże zamówienie na allegro do końca tygodnia to ten rabat 16% będzie uwzględniony?
Nie wiem czego oczekujesz ale sklep internetowy oraz allegro to dwie inne platformy i malo opłacalne jest wrzucać na allegro jeszcze rabat ze względu na koszta, które są ponoszone za sprzedaz tam

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx, rabat 16% dotyczył promocji jednodniowej, która się już skończyła.

Jeśli tylko dogramy końcówkę przeniesienia i wszystko będzie funkcjonowało zrobimy jeszcze jedną w odpowiedzi na Wasze zapytania 😉

@przemek2000, tak promocja na BH powinna być już aktywna.

@Fitte, niestety tak to wygląda z naszej strony (jeśli chodzi o allegro), ale robim co możem 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ShiningCar napisał:

@xadamx, rabat 16% dotyczył promocji jednodniowej, która się już skończyła.

Jeśli tylko dogramy końcówkę przeniesienia i wszystko będzie funkcjonowało zrobimy jeszcze jedną w odpowiedzi na Wasze zapytania 😉

Ok. To w takim razie poczekam jeszcze, bo jest kilka rzeczy którymi jestem zainteresowany. 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.