Skocz do zawartości

Metro Vac Master Blaster


kaskra1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator
675259 Poszukałem trochę w "internetach" i znalazłem "PROFESJONALNA SUSZARKA DLA ZWIERZĄT o mocy 2400W". Posiada dwie siły nadmuchu, oraz podwójną regulacje ciepła.

kupuj i daj znac - tez jestem zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie w allegro : "suszarka dla psów" i wyskoczy kilka modeli. Sprzęt dość ciekawy, tak pomyślałem jeśli dla zwierząt jest bezpieczny to dla lakieru tym bardziej ;) Jak ktoś kupi szybciej ode mnie, a napewno tak będzie to zdajcie relacje jak się to sprawuje. Sądzę, że da radę bez problemu.

 

A tutaj macie więcej modeli tych suszarek, tylko ceny dużo wyższe : https://www.groomershop.pl/suszarki/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Ktos sie orientuje ile watowy jest ten Metrovac Master Blaster Car Dryer i jaki ma przepływ powietrza w metrach/sekunde ?

Wszystkie internetowe specyfikacje mówią tylko o 8 konnym silniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700843 dmuchawe ogrodową

mam, Bosh ALB18-LI, ale szukam cos równie wydajnego ale co dmucha ciepłym powietrzem. Osuszanie jest w tedy o wiele szybsze i lepsze.

 

Mam ta 4hp od tygodnia i co do cieplego powietrza to nie czuc zeby bylo jakos specjalnie cieplejsze od otoczenia nawet po dogrzaniu odkurzacza (moze kilka stopnii ale nie zeby bylo jak z suszarki:-) co do mocy spokojnie wystarcza nawet jak na niezabezpieczony samochod (rozbija krolple na malutkie co jest upierdliwe, ale gdy zabezpieczysz auto to bajka)

 

Niestety nie mam mozliwosci sprawdzic co opisali w specyfikacji ( dopiero w kwietniu)

 

Co do samego urzadzenia brak kolek to cholerny minus i ciagle sie przewraca (waz jest dosc sztywny i przy uzywaniu powoduje przewracanie sie urzadzenia.)

 

Spostrzezenia po ogarnieciu 3 aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast sie bawilem tym 8HP i tam juz czuc roznice ze robi sie cieplejsze ale dopiero po rozgrzaniu silnika czyli ok 2 -3 min ciaglej pracy.

Jest cieplejsze, ale przy temp okolo 10stopni nie odczuwalem na swoim aby bylo to powiedzmy te 20 stopni. Jest troche cieplejsze ale nie jest to jakas roznica ktora powoduje ze lakier sie nagrzeje czy woda odparuje. Ale osuszac daje rade spokojnie, czy raczej zdmuchac - moge polecić spokojnie. Zobaczymy jak bedzie z czasem . :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Moderator
46 minut temu, pablo15005 napisał:

I jak to sie sprawdza?

Powiem Ci jak dokładnie przetestuje w okresie jesienno-zimowym. Po pierwszym razie - super - ale generalnie jest ciepło i sucho więc wszystko i tak szybko schnie. Kupiłem z myślą żeby efektywnie osuszać auto ciepłym powietrzem a nie tylko zdmuchiwać wodę na podłogę, żeby zalegała mi kilka dni w garażu pod autem na posadzce. Chce tym rzeczywiście osuszać auto zamiast MF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Domel napisał:

Powiem Ci jak dokładnie przetestuje w okresie jesienno-zimowym. Po pierwszym razie - super - ale generalnie jest ciepło i sucho więc wszystko i tak szybko schnie. Kupiłem z myślą żeby efektywnie osuszać auto ciepłym powietrzem a nie tylko zdmuchiwać wodę na podłogę, żeby zalegała mi kilka dni w garażu pod autem na posadzce. Chce tym rzeczywiście osuszać auto zamiast MF.

Pare groszy tanisze od sidekick blaster... czemu go nie wziales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, pablo15005 napisał:

Pare groszy tanisze od sidekick blaster... czemu go nie wziales?

Sidekick Blaster - 529PLN

# Prędkość wiatru: 18000 foot/minute = 91.44 meter/second

# Dmucha zimnym powietrzem ( mam Bosh ALB18LI dmuchawę do liści więc kolejna mi nie potrzebna)

 

PawHut 370PLN a parametry identycznie jak nie lepsze o BigBoi

# Maksymalna moc: 2400 W

# Prędkość wiatru: 25-65m/s

# Ustawienie temperatury: 30-70° C

# Podwójny motor 2400 W

# Regulacja nadmuchu i ciepła

# Do wyboru 3 różne nasadki

# Długość rury do 2,5 m

# Cicha (eeeeee nie 😉 )

# Antypoślizgowe nóżki

 

Wybrałem PawHut bo parametry i cena mi odpowiadały. Zobaczymy w okresie jesiennym jak się sprawdzi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Domel napisał:

Sidekick Blaster - 529PLN

# Prędkość wiatru: 18000 foot/minute = 91.44 meter/second

# Dmucha zimnym powietrzem ( mam Bosh ALB18LI dmuchawę do liści więc kolejna mi nie potrzebna)

 

PawHut 370PLN a parametry identycznie jak nie lepsze o BigBoi

# Maksymalna moc: 2400 W

# Prędkość wiatru: 25-65m/s

# Ustawienie temperatury: 30-70° C

# Podwójny motor 2400 W

# Regulacja nadmuchu i ciepła

# Do wyboru 3 różne nasadki

# Długość rury do 2,5 m

# Cicha (eeeeee nie 😉 )

# Antypoślizgowe nóżki

 

Wybrałem PawHut bo parametry i cena mi odpowiadały. Zobaczymy w okresie jesiennym jak się sprawdzi.

 

 

 

No wlasnie nie wiem co wybrac 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.