Skocz do zawartości

Poorboy's World Natural Look


julian

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujecie się może czy Poorboys Natural Look wystarcza na długo? Powoli kompletuję zestaw kosmetyków i już się robi spora sumka dlatego też myślę nad zakupem testera. Ale jeśli miałby wystarczyć tylko na jednorazową akcję z wnętrzem samochodu to chyba jednak bardziej będzie się opłacała butelka 473ml. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Orientujecie się może czy Poorboys Natural Look wystarcza na długo? Powoli kompletuję zestaw kosmetyków i już się robi spora sumka dlatego też myślę nad zakupem testera. Ale jeśli miałby wystarczyć tylko na jednorazową akcję z wnętrzem samochodu to chyba jednak bardziej będzie się opłacała butelka 473ml. Z góry dzięki za odpowiedź :)

 

Jest to bardzo wydajne cholerstwo :) Nie wiem czy przez rok zużyłem 10% butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff to super, już myślałem że zbankrutuje przez to kompletowanie zestawu :good: Dzięki za odpoowiedz. A tak przy okazji jeszcze zapytam, czym czyscicie deskę i inne plastiki przed nałożeniem Poorboysa? Są jakieś APC po których użyciu Poorboys siada gorzej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff to super, już myślałem że zbankrutuje przez to kompletowanie zestawu :good: Dzięki za odpoowiedz. A tak przy okazji jeszcze zapytam, czym czyscicie deskę i inne plastiki przed nałożeniem Poorboysa? Są jakieś APC po których użyciu Poorboys siada gorzej??

 

Ja czyściłem 4Nano Predator i Nielsenem. Nie widziałem różnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez 15 lat używany plak , nastepnie deska umyta pink apc od SG w stęzeniu na oko 1:3 i potem PB NL na apliaktorze z MF, niestety ciężko usunąć zniszczenia przez plaka, ale i tak NL się przesadnie nie świeci, delikatny połysk to jest to czego od niego oczekiwałem , chociaż jestem pewny że po całkowitym umyciu deski co będzie w marcu mocnym apc żeby usunąć plaka do końca , efekt będzie jeszcze piekniejszy :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrsjackdan, 1:3 to zbyt duże stężenie do mycia środka, możesz uszkodzić plastiki. 1:10 do środka powinno wystarczyć. A jeśli przy 1:10 nie zmyjesz plaka to powtórz, lepiej mniejsze stężenie, więcej pracy ale bezpieczne ;)

Stosowałem 1:3 bo nie miałem siły , a i tak praktycznie APC nic nie ruszyło nawet w stężeniu 1:3 , kompletnie nic. Zaczynałem od stężenia 1:10 i coraz bardziej sie denerwowałem robiąc deskę to wkońcu 1:3 ale i tak wszystko jest bez uszkodzeń. Słabe to PINK APC od SG .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem 1:3 bo nie miałem siły , a i tak praktycznie APC nic nie ruszyło nawet w stężeniu 1:3 , kompletnie nic. Zaczynałem od stężenia 1:10 i coraz bardziej sie denerwowałem robiąc deskę to wkońcu 1:3 ale i tak wszystko jest bez uszkodzeń. Słabe to PINK APC od SG .

 

Kup sobie magiczną gąbke ( na allegro i po 2 zety za sztukę dostaniesz) , do tego apc , ja osobiście używam Dionysus Unique w rozcięczeniu 1:20 super pachnie , nie dusi i robi co pownien. Apc zostawiam na kilka minut na plastikach , potem delikatnie przecieram magiczną gąbką , gdzie gąbką nie dojdę , to pędzelkiem , następpnie wycieram APC wilgotną mikrofibra , na koniec suszę wszystko mikrofibrą wspomagając się kompresorem i jest lala w zasadzie bez większego wysiłku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze takie pytanie, czy NL jest rzeczywiście taki ekonomiczny i wydajny?

 

Wszystko zależy od użytkownika ;) , przy użyciu minimalnej , koniecznej ilości po zrobieniu całego auta nie zauważysz, że butelce coś ubyło , a np mojemu szwagrowi na 1 auto poszło prawie 1/4 butelki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz stosowałem Natural Look'a ;)

Efekt nie jest w pełni matowy (było już o tym pisane), ale środek zdecydowanie przyciemnia, delikatnie się błyszczy.

Niestety nie mam zdjęcia.

Jak dla mnie super wykończenie, polecam! :good:

 

 

Do nakładania świetnie sprawdziło się słoneczko Megsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
powalla, czyli wszystko jasne ;)

Kupię NL 0,5 i do gum SG B2B.

 

Teraz jeszcze takie pytanie, czy NL jest rzeczywiście taki ekonomiczny i wydajny?

Mam jeszcze dylemat czy lepiej NL czy TK Natural Interior :/

 

Kupiłem jakieś 1,5 roku temu albo i 2 lata i nie wiem czy 5% ubyło, najchętniej bym z połowe odsprzedał bo ja za życia nie zużyje :)

Kupiłem tą największą butelkę ponad 900ml z tego co pamiętam i czyszcze auto w środku średnio co dwa tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pierwszy NL jaki kupilem to tester 100ml uzywany na dwa auta gdzie drugie auto taty i on nie rozumie ze mozna uzyc jednego psikniefia na deske tylko trzeba nawalic to na sezon nam starczyl :) przy tej cenie to jak za kajzerke :D:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

[ref=#ff3366]rafalowy[/ref], w całej tej zabawie z kosmetykami do aut chodzi o to by bawić się nimi, testować i samemu wybrać to co będzie najbardziej odpowiednie dla Ciebie w Twoim aucie. Jak coś Ci się nie spodoba to zawsze możesz wystawić np na forumowej giełdzie i pewnie ktoś odkupi, a Ty kupisz coś innego na testy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.