Skocz do zawartości

Bass Polska BP-5119 vs Vander VPO709


hulku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Z tego co widze to cena bassa znaczaco wzrosla, na allegro 500zl. Za tyle to juz mozna chyba kupic cos lepszego? Moze ktos wie gdzie go kupic taniej?

Vander mozna kupic za polowe kasy.

http://m.ceneo.pl/32527388

Ja swojego kupiłem 2 tygodnie temu za 290. W tej cenie to dobry sprzęt, ale więcej nie płać za to. Dołóż do Lare czy tam Krausa albo rozejrzyj się za używką na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do Bass i pod koniec marca będzie dostawa , bo te po 300 zł były od bass polska, a te za 500 od jakiegoś sprytnego gościa który pewnie chce zarobić :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem różne wątki na temat tanich maszyn DA i dalej nie jestem przekonany.

Czy kupić tanie DA typu Bass Polska BP-5119 i Vander VPO709 czy dołożyć do LARE LD09-125 LITE lub Krauss DB5800S

 

Do Bassa i Vandera musiałbym dokupić tak i tak mniejszy BP więc różnica cenowa się zmniejsza do ok 230zł.

NIewiem czy po zmianie BP ze standartowych 150 do 125 nie powstaną wibracje. A w lare i kraussie jest "fabrycznie" 125.

 

Miał ktoś może podobny dylemat i wybrał którąś z opcji i teraz żałuje że nie dołożył i nie wziął Lare / Kraussa ?

 

W czym konkretnie Lare / Krauss będzie lepsze niż wspomniane tanie maszyny DA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy maszyny bass, vander i DB5800S. Miedzy kraussem a tymi dwoma tanszymi jest duza roznica w pracy jak i mocy, jak ma sie wolne srodki to zdecydowanie kasa nie pojdzie w roznice w nazwie :D. Z tanich zdecydowanie Bass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cena się nie zmieni czyli 319zł rozumiem. Dobrze że napisałeś bo już chciałem pisać do Bassa o co chodzi.

 

Właśnie miałem napisać o tym. Do tego masz trzy gąbki i farcela :F

 

Jak widać chętnych nie brakuje. Pewnie ta pasta tyle warta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy maszyny bass, vander i DB5800S. Miedzy kraussem a tymi dwoma tanszymi jest duza roznica w pracy jak i mocy, jak ma sie wolne srodki to zdecydowanie kasa nie pojdzie w roznice w nazwie :D. Z tanich zdecydowanie Bass.

 

 

jest duża różnica między bassem a vanderem? Chodzi mi o szybkość, efektywność

 

polerki wyglądaja tak samo, bass ma 950w, czy to czuć przy pracy, jest wydajniejsza??

 

mam vandera, troche zepsuł mi się włacznik, musze go trzymać, żeby pracowała maszyna, ale ogólnie moim zdaniem słabo tnie, trzeba się napracować nawet przy fibrze itp

 

myślę nad bassem, albo euroteciem z większym skokiem, ale tam BP nie pasuje, od vandera mam nowe 125 i 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurotec z tym skokiem 9mm ma gwint 5/16 taki jak w Vanderze i Bassie. Ten drugi Eurotec co już go nie ma i nie będzie co miał skok 21mm też miał gwint 5/16, jedynie mniejszych padów nie ma sensu zakładać 80mm bo są wibracje tak pisali ludzie ale 125mm może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy maszyny bass, vander i DB5800S. Miedzy kraussem a tymi dwoma tanszymi jest duza roznica w pracy jak i mocy, jak ma sie wolne srodki to zdecydowanie kasa nie pojdzie w roznice w nazwie :D. Z tanich zdecydowanie Bass.

 

 

jest duża różnica między bassem a vanderem? Chodzi mi o szybkość, efektywność

 

polerki wyglądaja tak samo, bass ma 950w, czy to czuć przy pracy, jest wydajniejsza??

 

Nie. Dopiero na krausie jest duza zmiana na plus.

 

Bass ma 950W tylko na papierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie sprowadziliscie na ziemie :D

 

nie opłaca sie w takim razie zamieniać na bassa- juz lepiej dociskać ten przycisk w vanderze ;)

 

rozumiem, że ten eurotec 9mm to ta sama półka co vander i bass, więc też nie ma co liczyć na lepsze efekty? :)

 

no nic, trzeba dozbierac do kraussa w takim razie, nie ma tanszych alternatyw, to też chyba dobra podpowiedz dla kolegi który się zastanawia nad zakupem :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.