Skocz do zawartości

Bass Polska BP-5119 vs Vander VPO709


hulku

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Grzechu23 napisał:
[mention=1386]Ari[/mention]Hmm na pewno mówimy o tym samym producencie?
 

Mea culpa.

Faktycznie, myślałem że wszystkie 250ml to standard, akurat tej nie mam.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Panowie szy kie pytanko odnosnie da.
Jaki skok bedzie najbardziej uniwersalny do one stepow i cleanerow rzadziej do pelnych korekt.
Chodzi mi o budzetowe da i do wyboru:
Bass polska
Vander
Sico.
Co powiecie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Vadera i bass polska. Na plus bassa jest większa moc... Było już na forum porównanie tych dwóch maszynek. Poszukaj.
Na temat Twojej ostatniej propozycji nie będę się wypowiadał bo nie znam maszyny.

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Aldik20 na allegro (nr aukcji 6801466367) masz taniej za 299 zł z wysyłką. Możesz oczywiście zastosować mniejsze talerze mocujące z rzepem o średnicy 150 lub 125mm (przykręcasz je w miejsce tego dużego) i do tego odpowiednie pady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki dylemat mam, ponieważ mam możliwość kupna za 200zł Bass'a 5119 z talerzem flexi itd. Co powiecie na jej temat jakiś cutting drobny wykona, czy nie ma na co liczyć ? Pracowałem trochę na ADBL Roller 9mm i nie wiem czy jest sens dopłacania prawie 400zł 😕 Bo mam jeszcze roatcję K2 Masner'a, lecz jej waga prawie 5kg to jest co podźwigać a szczególnie na elementach pionowych jak drzwi itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, paperson napisał:

@Aldik20 na allegro (nr aukcji 6801466367) masz taniej za 299 zł z wysyłką. Możesz oczywiście zastosować mniejsze talerze mocujące z rzepem o średnicy 150 lub 125mm (przykręcasz je w miejsce tego dużego) i do tego odpowiednie pady. 

Dzięki za odpowiedż. Właśnie już sprawdziłem i znalazłem talerz np flexipads 125 mm ale pady nata maja np 135mm wtedy jaki trzeba mieć talerz? bo 135mm nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Aldik20 napisał:

tzn że na talerz 125mm mogę założyć 135mm czy raczej talerz 150 mm  i wtedy 135mm?

Zasada jest taka : pad nie moze byc mniejszy niz talerz.Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Odkopie dla potomnych...
Wibracje są bo brakuje podkładki. Myślę że dwie sztuki zalatwia sprawę i wibracje będą dużo mniejsze a może całkowicie znikną.
 
Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Mam pytanie co tych pokładek. Trzeba je samemu wykonać czy kupić? Już wiele razy mignął mi temat podkładek pod mniejsze bp, ale bez konkretów.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w domu podkładki pod śruby ? Możesz taka wrzucić. Ja osobiście zawsze miałem kilka BP z których mogłem przerzucić. Natomiast zaznaczam że tej konkretnej maszyny nie posiadam i pisze na doświadczeniach z innych.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ten Bass BP5119 ma blokadę przycisku start, czy trzeba trzymać cały czas? Druga sprawa jak jest z wolnym startem?

Generalnie jestem zdecydowany na tą polerkę, poczekam tylko jeszcze na czarny piątek, może uda się coś wyrwać lepszego do 400 zł:) Chodziła mi po głowie jeszcze polerka: Liquid Elements t2000 v2 (ew. podobne parametrami Lare czy ADBL) może jakieś szatańskie promo się trafi:) Obrabiany będzie amatorsko jeden, góra dwa samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.