Skocz do zawartości

Opinie o MOTOGO!


kamil_motogo

Rekomendowane odpowiedzi

attur - przepraszamy, nasze niedopatrzenie. Atomizer jest już w drodze do Ciebie.

Jak tak sprawę stawiacie to zabieram kamyczek z ogródka i wrzucę komu innemu

Dziękuję i gratuluję podejścia. Będę polecał (chociaż w pracy się ze mnie śmieją że wszystko pianuję).

Zamówienie w komplecie:

 

276583f4bad3dd0dd91e1d94ae8eada5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

attur - nie chciałam dziękować wcześniej za miłe słowa, bo mogłoby się okazać że atomizer po drodze gdzieś się zagubił czy coś takiego :) Ciesze się, że wszystko jest już w porządku!. Miłego dnia! pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uwielbiam januszowe podejście do zakupów, że "mnie się należy", dajcie gratis! :mrgreen: To czy jakiś gratis trafi do paczki to tylko dobra wola i forma promocji sprzedającego, a roszczeniowe nastawienie na konieczność gratisów jest rodem z promocji w biedrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisalem. Ze gratis mi sie nalezal. Wystawilem tylko swoja opinie na temat zakupu i tyle. Gdyby cos dorzucili napisalbym, ze dorzucili. Musze jeszcze wyjasnic sprawe atomizera do black mamby bo wg zdjec atomizer powiniem byc w zestawie a ja go nie dostalem. A januszowanie pozostaw dla siebie bo to bylo nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]kiju91[/ref], zawsze przy zamówieniu za 600zł mogłeś dostać ch*jowe zapakowanie i nie ten produkt co chciałeś - a tak mi się zdarzyło w innym sklepie

 

ostatnio coś u Was brałem, zapakowanie pełna profeska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem zadowolony i planowałem co miesiąc uzupełniać swoje zapasy w tym sklepie bo szybka wysyłka i faktycznie porządnie zapakowane. Może nie zamówienia na 600 PLN ale co miesiąc stówka lub dwie miały wpadać. W ostatnim zamówieniu wg opisu zamówiłem rękawice do mycia 20x30 cm a dostałem wersję małą. Wysłałem informację do sklepu z prośbą o propozycję rozwiązania problemu ale niestety zero odpowiedzi narazie mimo tego, że wiadomość dostali bo poprawili opis. Teraz jest https://sklep.motogo.pl/Flexipads-Finger-Merino-Soft-Wool-Wash-Mitt a było tak: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:https://sklep.motogo.pl/Flexipads-Finger-Merino-Soft-Wool-Wash-Mitt

 

Rozumiem, że ktoś się machnął w opisie ale na jego podstawie złożyłem zamówienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po otrzymaniu zamówienia wszedłem ponownie i faktycznie zobaczyłem, że nazwa to finger :) Wcześniej nie zauważyłem i kierowałem się opisem.

 

Dodane po 54 minutach 20 sekundach:

Sprawa rozwija się jak dobry thriller. Dzwonił miły Pan ze sklepu z propozycją rozwiązania tej jakże zapewne kłopotliwej dla obu stron sytuacji. Z rozmowy wynika, że sprawa zostanie załatwiona pozytywnie dla obu stron gdyż ja otrzymam co chciałem a sklep dalej będzie otrzymywał ode mnie zamówienia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

kiju91 - bardzo przepraszamy za brak atomizera, sprawa jest już wyjaśniona. Mam nadzieje, że jest już u Ciebie.

Tafla - opis od razu poprawiliśmy po otrzymaniu wiadomości. Jednak z powodu braków kadrowych nie skontaktowaliśmy się z Tobą tak szybko jakbyś chciał :)

Niestety już ten błąd raz poprawialiśmy po aktualizacji sklepu.. i wrócił znowu. Rękawica już jest w drodze :)

 

Dziękujemy za wszystkie opinie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

711147 Tafla - opis od razu poprawiliśmy po otrzymaniu wiadomości. Jednak z powodu braków kadrowych nie skontaktowaliśmy się z Tobą tak szybko jakbyś chciał

Niestety już ten błąd raz poprawialiśmy po aktualizacji sklepu.. i wrócił znowu. Rękawica już jest w drodze

 

Potwierdzam. Opis poprawiony, dostałem rękawicę. Dobrze załatwiona sprawa. Powoli kompletuję kolejny koszyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzisiaj złożyłem kolejne zamówienie i jeżeli chodzi o szybkość realizacji zamówienia to nie wiem czy ktoś Was przebije....

15:34 złożone zamówienie, 15:58 informacja, że zamówienie skompetowane i czeka na kuriera :) :laugh:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Moje pierwsze zamówienie w tym sklepie, i wszystko pięknie. Zamówienie we czwartek złożone a w piątek jest u mnie. I rabaty przyznane. 

Swoją drogą to ciekawe są ilości past Koch'a w butelkach... H802 nie pełna butelka, a Antihologram "pod korek" dosłownie. 

Pozdrawiam i dziękuję!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neolux - dziękujemy za opinie :)
Co do past kocha, sprawdziliśmy ilości w kilku butelkach, ilość pasty raczej oscyluje w granicach "trochę poniżej korka".
Wagi też jakoś drastycznie nie odbiegają od siebie ;) wygląda na to, że w twoim antihologramie było akurat trochę więcej :)

koch1.jpgkoch2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moje pierwsze zamówienie i jestem średnio zadowolony, pędzel nie ten, piana też i szampon też, ale z racji tego że był black friday to wybaczam, i mam nadzieję że kolejne zakupy w Państwa sklepie przebiegną bez zarzutów. Produkty sobie zostawiam i pewno zobaczymy się raz jeszcze na wiosnę. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.