Skocz do zawartości

Opinie o MOTOGO!


kamil_motogo

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz czwarty dziękuje :) Wszystko elegancko popakowane, zakupy w waszym sklepie to przyjemność! :). Zamówienie poszło około godziny 12 i na drugi dzień o tej samej godzinie kurier zapukał do drzwi :) Dziękuje za gratisa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Również chciałbym wyrazić pozytywną opinię ;)

Paczka dotarła szybko i była dobrze zabezpieczona :)

Dziękuję za zorganizowanie i możliwość udziału w konkursie, oraz pomoc przy dokonywaniu wpłaty za dodatkowe fanty :good:

DSC05377.JPG

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie polecam!!!

 

Oto mój przypadek :

 

Po raz drugi zamówiłem rzeczy z tej firmy za pierwszym razem wszystko doszło ekspresowo tak jak napisane na aukcjach. Za drugim razem czyli wczoraj 27.05.2015 zrobiłem duże zamówienie pół z showcarshine pół z motogo ze względu na dostępną ilość padów Scholl podanych na aukcji zamówiłem je z firmy motogo. Dzisiaj cały dzień oczekiwałem na paczkę która nie dotarła ( zamówiona w tym samym momencie z showcarshine doszła dziś ) zdenerwowany napisałem e-maila do firmy 40min temu i dostałem informację, że nie mają padów Scholl dlatego paczka nie wyszła i jak jutro nie dojdą to doślą je po niedzieli a reszta wyjdzie jutro. Jest to nie poważne traktowanie klientów - jeśli czegoś nie ma ( ok rozumiem mogło się zdarzyć ) to od razu powinni do mnie rano zadzwonić i poinformować o sytuacji zamówiłbym gdzieś indziej i miałbym je najpóźniej jutro. Klientowi obiecałem, że samochód będzie gotowy na sobotę a teraz jestem bez wyjścia.

 

Nie polecam!!!

I nie jest to reklama showcarshine - po prostu na tamtej firmie się nie zawiodłem ale przeszedłem do motogo ze względu na większą ofertę produktów która mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może się rozwiń bo chyba nie rozumiesz sytuacji.

 

Zamawiam rzeczy na aukcjach na których pisze wyraźnie " wysyłka w ciągu 24h " a jestem informowany o tym, że jednak nie poszło dopiero następnego dnia wieczorem gdy sam się zainteresowałem tematem więc chyba jest coś nie tak? Jak czegoś nie ma i nie są w stanie dotrzymać umowy 24h to pierwsze co wg mnie powinni zrobić to zadzwonić do mnie i poinformować po to się podaje nr telefonu przy zamówieniu.

 

Mam samochód klienta u siebie który pozamieniał zmiany w pracy specjalnie tak żeby samochód mógł u mnie postać kilka dni i odebrać go w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@ kimboax - przyznalismy się do winy i przeprosiliśmy. Ale kilka słów wyjaśnień:

Zamówienie dotyczy allegro a nie sklepu www.sklep.motogo.pl o którym tutaj mowa i gdzie zawsze ustalamy priorytet jeżeli chodzi o kontakt z klientem i zaktualizowane stany magazynowe.

Nie wierzę, że małe zamówienie ma przeważyć o tym czy Pański klient zostanie obsłużony czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u MotoGo dwa szampony firmy Shiny Garage przez serwis allegro.pl. Przesyłka dotarła szybko i w nienaruszonym stanie - dobrze zabezpieczona.

Świetnie, że sprzedawca ma możliwość wysyłki za pomocą Paczkomatów InPost. Jest to obecnie najwygodniejsza dla mnie forma wysyłki.

Żałuję, że pierwszej dużej paczki nie zrobiłem w tym sklepie, a wybrałem mainstreamowy.

pRezrWG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamówienie nr 2265 dziś w południe dotarło.

Oczywiście wszystko w porządku, paka dobrze zabezpieczona, co prawda gratisu żadnego nie było oprócz naklejki, ale jakie zakupy, to i taki gratis. :D

Dzięki i pozdrawiam. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.