Skocz do zawartości

Opinie o MOTOGO!


kamil_motogo

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich naszych klientów do wystawienia opinii na temat naszego sklepu oraz świadczonych usług. Cały czas staramy się udoskonalić działanie firmy MOTOGO, do tego potrzebna jest nam również Wasza pomoc! Wszystkie pozytywne oraz negatywne opinie bierzemy głęboko do siebie.

Dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, to będę pierwszy :-] od czasu pierwszej wizyty w siedzibie MOTOGO jestem bardzo zadowolony! Doskonała obsługa, szybka realizacja zamówień, najlepsze ceny, pełen profesjonalizm! Zawsze znajdzie się czas na wymianę doświadczeń z branży autodetailingu ale i nie tylko! Polecam z czystym sumieniem i na pewno wrócę tam niejednokrotnie! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma na najwyższym poziomie, nie tylko pod względem swojej siedziby ale profesjonalizmu jaki pokazują podczas swoich prac. Obsługa klienta :song: czas i wiedza którą potrafią się podzielić w prosty i zrozumiały dla nowicjuszy sposób to spora zaleta!

 

Czas realizacji zamówienia :good:

Dostępność towaru: :good:

Ceny :good:

Promocje i rabaty :good:

Gratisy :good:

Dostępność pod telefonem/mailem :good: wariactwo cytuję:

Telefoniczny kontakt jest możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 20:00, a w soboty w godz. 9:00 - 18:00 pod numerem telefonu: 505 140 660.

 

 

Jak smakuje kawa to jeszcze nie wiem ale myślę że kiedyś się w końcu wybiorę i zasmakuję na miejscu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1712 zamówienie dojechało, pakowanie :shock: obsługa :good: towar zawsze dostępny i ceny najlepsze dlatego też jedzie drugie zamówienie :D Dziękuję za gratisy i dodatki mikołajkowe ;)

Coś czuje że zawitam kiedyś po towar osobiście bo daleko nie mam

 

Polecam :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór produktów rewelacyjny, potrzebowałem kilka drobiazgów a w żadnym innym sklepie nie mieli ich wszystkich dostepnych. Kontakt, zapakowanie produktow bardzo dobre, ceny najniższe na rynku. Jeszcze udało mi sie skorzystac z promocji: darmowego kuriera i gratisowy zapach California Scents. Jestem mega zadowolony i bardzo dziekuje za gratisy. Gorąco Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mialem okazje kilkukrotnie robić zakupy w MOTOGO,paczki starannie zapakowane, produkty ktore mogly by sie rozszczelnić zawsze dodatkowo zabezpieczone, oczywiscie w paczce kilkukrotnie dodatkowe souveniry ;). Dla mnie jako LAIKA wazne jest to ze zawsze mogę liczyć na drogocenne rady i pomoc w doborze odpowiedniej liczby i odpowiednich produktów, a nie naciąganie na bezsensowne zakupy.

Wielkie 5 dla Was !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja również jestem bardzo zadowolony z zamówienia i wysyłki.

Wysyłka błyskawica, wszystko dobrze spakowane i zabezpieczone - Mainz szczelnie zawinięty dodatkowo w bąbelki, żeby nic się nie rozlało na moje nowe pady. :)

 

Tak trzymać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Berd - kontaktowaliśmy się z Tobą, żeby zaproponować rozwiązanie które usatysfakcjonuje Ciebie i nas. Takie rzeczy zdarzają się, i nie jest zależne od nas.

Jak już wspominaliśmy, butelka była zabezpieczona folią bąbelkową oraz korek był owinięty taśmą. Do nas dystrybutor wysyła towar w kartonie niczym nie owinięty i nie oklejony i nic się nie dzieje. Dziękujemy za złożoną uwagę dotyczącą przesyłki, natomiast nie podjąłeś z nami rozmowy o rozwiązaniu problemu, a piszesz na forum negatywną uwagę.

 

Fitte, Dziki - dziekujemy za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Berd, sam napisałeś że wylało się 50ml.

Pytaliśmy jakie rozwiązanie sprawy będzie Cię satysfakcjonować, i nie dostaliśmy odpowiedzi. Znasz swoje prawa i wiesz ze przysługuje Ci prawo do zwrotu/ wymiany oraz wielu innych prokonsumenckich rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.