Skocz do zawartości

ADBL Poszukuje Testerów


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Trochę pogoda nie sprzyja ale mam nadzieje, że znajda się chętni z możliwościami.

 

Poszukuję testerów do zabawy z próbkami szamponów. Test "wewnętrzny" czyli nie do publikacji ani dzielenia się wynikami. Tylko do naszej wiadomości (na razie)

Muszą to być osoby z Warszawy lub okolic.

Wymagania:

-doświadczenie

-własne auto myte regularnie z położonym zimowym woskiem ;)

-posiadanie prywatnego szamponu dobrej firmy na własny użytek, który lubicie i z którego jesteście zadowoleni

 

Jak ma to wyglądać?

Podczas bieżącego mycia własnym szamponem, którego tester zna działanie, pół auta myte jest jak dotychczas a druga połowa jedną próbką (z trzech) ode mnie w kolejności przeze mnie podanej. Stężenia szamponu własnego takie jak używane na co dzień. Moje próbki będą odmierzone w strzykawkach na wiadro 10l.

Po każdym myciu tester przesyła do nas plik ze spostrzeżeniami (szablon wyślemy).

Test obejmuje 3 mycia, termin relacji do końca roku.

 

 

Teraz proszę chętnych, spełniających kryteria, o wpisywanie się z podaniem do jakiego szamponu rynkowego będą porównywać i co leży na lakierze, a my wytypujemy odpowiednie osoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Moge porownac do praktycznie kazdego szamponu na rynku, stoi na polce ponad 20 sztuk wiec na pewno bedziecie zadowoleni. Co do samochodu, do ktorego mam dostep, moze byc Fabia z Mohsem lub Felicia z BSD, aczkolwiek tu jest plan, zeby polozyc pare testowych woskow na samochod wiec pewnie beda woski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mamy 4 zestawy próbnych szamponów a póki co 2 chętnych... niezły odzew drodzy forumowicze :D:lol:

 

Warunek rejonizacji ograniczył liczbę chętnych... Oby tylko kolejne uwarunkowania uczestnictwa w testach nie były związane z kolorem włosów, oczu, wzrostem i wyznaniem (lub jego brakiem) :D Oczywiście to tylko żart :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Denis, :good:

xMarcin95x, nikt nie zmusza do testowania. My chcemy wypuścić dla Was kilka produktów na wiosnę, a nie mamy w zwyczaju najpierw wypuszczać produkt a później go testować na klientach :).

 

Do wszystkich zainteresowanych. Póki co tylko KRD mniej więcej napisał konkretnie że ma wielu zawodników do porównania i jest chętny. Piszcie proszę jakie szampony macie na stanie.

 

Denis, jakie masz szampony?

 

coobah, zależy nam na zagranicznych konkurentach z wysokiej półki.

 

Dziki, chętny na testy? Czym dysponujesz do porównania?

 

 

Przekażcie info dalej. Im więcej potencjalnych testerów tym lepszy produkt finalnie wypuścimy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

W koncentracie pH jest w okolicach 7. Ciężko zbuforować szampon żeby przy zachowaniu właściwości i rozcieńczeniu 1:2000 miał w r.r. pH>7.

A to czy jakiś produkt zmywa wosk nie zależy tylko od pH.

 

A obserwując temat no cóż...trzeba chyba więcej próbek :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszać się Panowie i Panie - czekam z niecierpliwością na testy. Jeżeli szampony będą na poziomie Vampire'a, a jednocześnie cena nie będzie porażała - na wiosnę trzeba będzie robić miejsce w koszyku na nowy produkt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, pewnie się nie znam, ale użytkowany przeze mnie szampon spełnia te warunki o których napisałeś w 100% (w moim mniemaniu ;) )

Tenzi Neutro (jabłkowy) też był przyjemny w myciu... No cóż, różni użytkownicy mają różne wymagania... Może ja jestem bardziej wyrozumiały dla szamponów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.