Skocz do zawartości

Zymol vs. SwissVax


Pajko

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem w tym temacie, że niektórzy nakładają Cleaner Fluid Regular maszynowo. Czy na coś trzeba szczególnie zwrócić uwagę wykonując tą czynność tak jak np. z HDC, którego trzeba dawać naprawdę niedużo na pad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go nakładałem maszyną na tym spotkaniu i kilku innych kolegów. W domu też go nakładam maszyną tyle że DA tak jak i na spotkaniu. Daję go bardzo mało i nigdy nie było z nim żadnych nawet najmniejszych problemów. Wypracowuje się praktycznie na zero, więc przetarcie mikrofibrą to tylko formalność i jest cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Pimps, oczywiście, mowa o tym cleanerze.

Miałem go bardzo dawno temu (kilka dobrych latek minęło) i choć wspominam go pozytywnie jako produkt to pamiętam że miałem duże problemy z ręczną pracą z nim - przelewał mi się przez aplikator. Właśnie ze względu na taką konsystencję, nigdy nie podjąłem próby użycia go za pomocą maszyny...

 

A później odkryłem SV Profi Regulara i zwykły Regular poszedł w kąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, a ja tylko działałem nim maszyną i dawałem bardzo niewiele. Zdaje sobie sprawę że Profi jest bardziej gęsty i pewnie lepszy ale jak go chciałem kupić to nie mieli go akurat na stanie i przez jakiś czas czekałem aż się tym czekaniem wkurzyłem bo coś polski przedstawiciel SV nawalał z terminem i kupiłem ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Pytanie do znających temat wosków SV .

 

Czy warto warstwować np Mirage ?

Wiem z autopsji że w wypadku Zymola warto - znacznie polepsza look .

 

Jeżeli Mirage warto warstwować to w jakim odstępie czasowym ?

 

NIe długo zabieram się za smalcowanie SV poraz pierwszy i nie wiem jak sobie ustalić czas działania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto warstwować np Mirage ?

Ja zawsze kładę kolejną warstwę, obojętnie jaki to wosk :) 12 godzin to dobry odstęp.

No właśnie Z. zawsze kładę 2 warstwy z min 12 h odstępem , czyli w wypadku SV postępować identycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.