Skocz do zawartości

Mercedes W116 '77. Metamorfoza jakiej jeszcze tu nie było


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Kawał roboty.

:good:

 

Co to za pasta na zdjęciu gdzie czyścisz gwiazdę na grillu?

Mierzyłeś go z ciekawości?

NIe do końca rozumiem rolę lakiernika - robił malowanie na tym aucie czy ordynarną próbę tak zwanej polerki?

 

Jak CI sie pracowało z samym samochodem? Łatwość montażu elementów i przemyśłenie konstrukcji? Wg mnie idealny pacjent do takiego dłubania. Można i by z 3 miesiące w garażu siedzieć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jak wygląda wnętrze - blacha? rudej nie widzę, elementy narażone bronią sie jeszcze? Jak podłoga?
blacha w idealnym stanie . Byłem w szoku tym bardziej ,że wszystko było ori.

henake, do końca swoich dni pozostaje w rodzinie. Używany tylko na specjalne okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co to za pasta na zdjęciu gdzie czyścisz gwiazdę na grillu?

Autosol
NIe do końca rozumiem rolę lakiernika - robił malowanie na tym aucie czy ordynarną próbę tak zwanej polerki?

jedno i drugie stąd przepolerowane niektóre elementy i plamy na lakierze.
Jak CI sie pracowało z samym samochodem? Łatwość montażu elementów i przemyśłenie konstrukcji? Wg mnie idealny pacjent do takiego dłubania. Można i by z 3 miesiące w garażu siedzieć. :D

Mega przyjemnie. Gdzie nie zajrzałem to oczy wielkie i stwierdzenie. Kur... w tych latach i takie rozwiązania.

Auto stało u mnie 3 miesiące a teraz w garażu tak jakoś dziwnie. Bez klimatu zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega szacun za mega pracę przy mega aucie :good: Lakier na całej karoserii był nieorginalny (pomijając dach) ? Nigdy nie pracowałem przy takim aucie, ale słyszałem, że "beczki" miały bardzo twardy lakier... Pytanie już padło, ale powtórzę: ile godzin zajęła Tobie praca przy karoserii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.