Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 5


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Muszę zaopatrzyć się w trochę mikrofibr, i tak sobię myslę

 

Do wycierania wosków, glaze i innych prac przy lakierze: gramatura 500g/m2 bez obszycia lub z satynowym

Wnętrze bonetowanie, wycieranie dressingów : gramatura 340g/m2

Skóry: no właśnie tutaj nie wiem co kupić

Zadania specjalne, czyszczenie mocno brudnych rzeczy, prace pod maską tutaj kupił bym coś marketowego o gramaturze powyżej 150g/m2

 

Możecie coś polecic konkretnego do poszczególnych prac? Z czym wam się dobrze pracuje :) Do skór razem z boczkami starczy mi 5 mikrofibr (obstawiam, że są dość mocno zabrudzone)? Czytałem że jak do skór to tylko i wyłącznie białe mikrofibry bo zdarzały się przebarwienia od pigmentu na fibrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupować glinkę na ali to chyba lekka przesada jakby u nas było tego mało chyba że robisz większe zakupy. Co do produktów kup pospolitą valetpro żółtą 100g za 33zł i powinieneś być zadowolony

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

686125 czy te z tych linków są coś warte?

 

Z ali to podróba (pisaliśmy o tym) , a ta druga , to sprzedawca wspomina o renomowanym producencie ale nie dodaje jego nazwy. Spytaj więc czy będzie w ori opakowaniu tego tajemniczego renomowanego producenta :-]

napisałem, zobaczymy co odpisze :)

czyli jak z ali to podróba (jak większość rzeczy stamtąd) to ta -> http://allegro.pl/3m-glinka-do-czyszcze ... 53493.html to jest to samo, tylko ktoś sobie naściągał tego i teraz sprzedaje jako oryginał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie :)

Zamierzam położyć niewidzialną wycieraczkę na dwóch autach. w pierwszym muszę zrobić polerkę tlenkiem ceru i tu wszystko wiem :]

Pytanie dotyczy drugiego auta. Nie zaopatrzyłem się w żaden cleaner. Co zastosować ? tlenek ceru, ręcznie wystarczy ? bo powiem szczerze, szyba wygląda naprawdę nieźle i nie chce mi się zabezpieczać całego auta przed zachlapaniem :). Nie zaopatrzyłem się również jeszcze w ręczny pad filcowy, mogę zastosować w takiej sytuacji pad filcowy do polerki ? nie zniszczy się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.