Skocz do zawartości

Pasta ścierna pod DA


bulik12

Rekomendowane odpowiedzi

zegarek, Testowałeś może Kocha Heavy Cut? Jak się ma do #101? Na DA.

W #101 trochę przeszkadza mi to, że jak nie jest kompletnie wypracowany to ciężko się go usuwa z lakieru, szczególnie miękkiego (ale nie koniecznie sticky) A czasami widzę, że już nie działa to nie wypracowuję pasty bez sensu skoro jeszcze raz będę robił to samo podejście. Ale to jedyna uwaga do #101. Poza tym, no i ceną, jest świetny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegarek, Testowałeś może Kocha Heavy Cut? Jak się ma do #101? Na DA.

W #101 trochę przeszkadza mi to, że jak nie jest kompletnie wypracowany to ciężko się go usuwa z lakieru, szczególnie miękkiego (ale nie koniecznie sticky) A czasami widzę, że już nie działa to nie wypracowuję pasty bez sensu skoro jeszcze raz będę robił to samo podejście. Ale to jedyna uwaga do #101. Poza tym, no i ceną, jest świetny :)

jakimi pasta mi później robiłeś wykończenia. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie chcialem zapytac o kombinacje. Czy jak zaczynasz ciecie powiedzmy Menzerna to czy do wykonczen powinno sie uzywac rowniez produktw menzerny? Czy mozna kombinowac np. zaczac Megsem skonczyc Menzerna ? no i bardzo wazne czy ktos Testowal Koch Heavy Cut H8. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ostatnio na optium cut, kupiłem sobie 500ml na próbę i powiem że się zawiodłem , pyli jak większość past no i bałagan na lakierze jest dużo większy niż po 101 megsa . Robie na rotacji makita . Pady użylem takie same jak pod m101 i kocha cut h8 , czyli flexipads,Nata futro mam z flexi jak i brayt ale flexi lepsze . Takim zestawem robie od 1,5 roku przerobilem setki aut . I jednak zostaje przy mojej ulubionej kombinacji m101 +205 lub Koch cut h8 +antihologram także z kocha, można śmiało kombinować m101 + koch antihologram :good: . A najmniej pylaca jak dla mnie to pasta Koch cut h8.02 i antihologram . Ktoś pytał jak ma się cięcie kocha h8.02, menzerna 400 jak i mega m101 jest mocniejsza , kocha można porównać do zielonego korka a nawet jeden poziom za zielonym . Takie moje odczucia ;)

 

Ps. Może pod DA pasta z optium lepiej sobie poradzi zobaczę w nie dalekiej przyszłości bo narazie nie będę miał jak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ostatnio na optium cut, kupiłem sobie 500ml na próbę i powiem że się zawiodłem , pyli jak większość past no i bałagan na lakierze jest dużo większy niż po 101 megsa . Robie na rotacji makita . Pady użylem takie same jak pod m101 i kocha cut h8 , czyli flexipads,Nata futro mam z flexi jak i brayt ale flexi lepsze . Takim zestawem robie od 1,5 roku przerobilem setki aut . I jednak zostaje przy mojej ulubionej kombinacji m101 +205 lub Koch cut h8 +antihologram także z kocha, można śmiało kombinować m101 + koch antihologram :good: . A najmniej pylaca jak dla mnie to pasta Koch cut h8.02 i antihologram . Ktoś pytał jak ma się cięcie kocha h8.02, menzerna 400 jak i mega m101 jest mocniejsza , kocha można porównać do zielonego korka a nawet jeden poziom za zielonym . Takie moje odczucia ;)

 

Ps. Może pod DA pasta z optium lepiej sobie poradzi zobaczę w nie dalekiej przyszłości bo narazie nie będę miał jak .

 

 

daj znać jak wypadła pasta bo mam dylemat z pasta dla DA. czy m101 czy Koch . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasta z megsa jest tylko 945ml lub galon ;p

Megsa mozesz nawet z odrobina wody uzyć , ale w pierwszej kolejnosci najlepiej zobaczyc jak bedzie sie wypracowywać na suchym lakierze bo niekiedy jest tak(zalezy od lakieru) ze idzie jakby byl z olejem i robi sie naprawde dlugie fajne przejazdy a nie raz jest tak ze dwa przejazdy i nie ma pasty i sie grzeje, wtedy mozna delikatnie puscic mgielke z atomizera i jechac dalej :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat tu gdzie jestem są tez i 400 ml :) ba same początki wystarczy :)

Spryskać woda lakier czy pad? czy żadna różnica?

 

Malli:

Meguiar's M101 Foam Cut Compound Sample Size 400ml, 24,90 €

Varastossa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
Vrael, pewnie, że tak wkoncu to DA które bardzo lubi te pady i fajne efekty z megsem 101, używam takiego połączenia bardzo często potem finish i gotowe :)

W sensie 2 etapowa polerka i jest igła :D? Musze nabyć tego 101 ale litr dla początkującego weekend warriora to "trochę" dużo :P fajnie, że koch jest w opakowaniach 250ml, spróbowałbym 101, potem już na padzie może menzerna 400 albo coś o podobnej sile i biała pasta rupesa albo antihologram. Jeszcze wiele rzeczy muszę przetestować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vrael, 101 fajnie można wypracować, tak jak zagarek napisał jedno psiknięcie wodą i bardzo fajnie wykańcza nawet na futrze, potem biorę zazwyczaj sonax perfect finish i :D Rzeczywiście trochę duże opakowanie jak na początek ale warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.