Skocz do zawartości

Pasta ścierna pod DA


bulik12

Rekomendowane odpowiedzi

leszcz, Mogę sprzedać w oryginalnym opoakowaniu, na pół to wychodzi 473ml. Cena z przesyłką wyszła by już za pół jakbym miał Tobie sprzedawać to 70zł.

Dobra kupuj

potem się odezwij i "leszcz" kupuje z oryginalnym opakowaniem.

jestem ciekaw jak to odmierzysz :o:o

 

[ Dodano: 29 Wrzesień 2014, 22:14 ]

pawel9016, jeżeli to nie problem daj na pw gdzie kupujesz ta pastę . dzięki

tu mają ale oże kolega gdzieś ciut taniej wychaczył :mrgreen:

http://sklep.waxclusive.pl/pasty-polers ... 945ml.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Również dzięki zagarkowi jestem szczęśliwym użytkownikiem M101 i rzeczywiście mimo iż DA to tnie jak należy nawet moje BMW udało się w miarę ogarnąć.

Tylko po prostu wolne ruchy+duży docisk i od razu wbijamy na 5-6 bieg w maszynie.

 

Pasta super tylko mogłaby mniej się sypać, ale to myślę, że wraz z techniką i doświadczeniem też będzie mniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dobra chłopaki

Biznes z kolegą z postu :

leszcz, Mogę sprzedać w oryginalnym opoakowaniu, na pół to wychodzi 473ml. Cena z przesyłką wyszła by już za pół jakbym miał Tobie sprzedawać to 70zł.

 

nie doszedł do skutku bo kolega się rozmyślił lub olał :o

wiec nadal jestem chętny na zakup na spółkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
ktoś może powiedzieć coś o różnicy pomiędzy megs 101 a 105?

 

Wspólną cechą jest to, że obie są ścierne i tej samej firmy :)

 

Głównie tym

- 101 znacząco mocniejsza od 105

- 101 z założenia bardziej sucha i szybciej się wypracowuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

zegarek a próbowałeś z Liquid Elements Pad Prime? Ja stosuję i fajnie się sprawdza. Jest bardzo wydajne. Wystarczy jedno psiknięcie.. na gąbkach na DA średnio.. chyba że na pierwszy strzał bo wtedy równo rozkłada się pasta po całym padzie. Bynajmniej takie moje spostrzeżenie. Zauważyłem też że jak miałem gąbkę już dość mocno zabitą pastą to po psiknięciu raz jak by pasta z niej wyszła i bardziej oczyściła gąbkę. Do 101 na DA fajnie podchodzi bo dodaje jej nieco tłustości więc można dłużej pracować.

Ostatnio też testowałem CAR PRO HYBRID WOOL + MF COOL PAD z Rupes LHR15. Robiłem grubsze odświeżenie na A6.. błękitny lakier. Dwa wypracowania pasty Koch Heavy Cut 8.2 i efekt był taki że po 2-3 krotnym wymyciu zmywaczem Koch (polecam!) i dla pewności poprawieniem PW nie było nic.. żadnej mgiełki, śladów od skoku DA. Nie wymagało żadnego finishu. Jednakże kładłem wosk więc i tak poleciał jeszcze HD Cleansy.

Do DA jeszcze mogę polecić właśnie Koch Heavy Cut 8.2 tłustawa zostawia jak dla mnie lepsze wykończenie niż 101 czy Zephir i dobrze się dociera bo to dla mnie też istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Domel generalnie pracuję na gąbkach NAT i dostałem też na testy Royal Pads te z dziurką, generalnie są fajne bo zapewniają lepsze chłodzenie ale drażni mnie strasznie jakość klejenia gąbki z rzepem no i sam rzep.. jak dla mnie jest za mocny i ciężko oderwać przez to naraża się na oderwanie rzepu od gąbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
M105 nie ma podejścia do M101 jeśli chodzi o siłę cięcia.

M101 + pady z MF/Pro-wool to jak na razie jedne z najlepszych kombinacji na DA.

 

A czy po M101 i padów z microfibry CUT także od Megsa dodatkowo trzeba czymś kończyć, coś pomiędzy nimi też?

w sensie czy M101 a potem już tylko padem wykańczajcym wraz z KCH ANTIHOLOGRAM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troopers, po padzie z mikrofibry zawsze zostają ślady, więc konieczny jest kolejny krok.

Z reguły da radę wykończyć w tylko 1 dodatkowym kroku, ale zależy to m.in. od maszyny, techniki, pada, pasty, lakieru.

 

Zamiast mikrofibry polecam Flexipads pro-wool pw550. Tnie podobnie, ale nie zostawia takich śladów oraz w 90% przypadków wystarczy finish Antihologramem z np. żółtym Flexipads lub czerwonym NAT itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troopers, po padzie z mikrofibry zawsze zostają ślady, więc konieczny jest kolejny krok.

Z reguły da radę wykończyć w tylko 1 dodatkowym kroku, ale zależy to m.in. od maszyny, techniki, pada, pasty, lakieru.

 

Zamiast mikrofibry polecam Flexipads pro-wool pw550. Tnie podobnie, ale nie zostawia takich śladów oraz w 90% przypadków wystarczy finish Antihologramem z np. żółtym Flexipads lub czerwonym NAT itp.

 

:good: podziękował !

 

pytam gdyż, jak tylko dostane wolne, będę chciał ogarnąc auto teścia ;), a że ma CLIO III które używa służbowo w lesie to wiadomo jak wygląda :thumbdown: pełno zarysowań od gałęzi, lakier zmatowiał auto po prostu zapuszczone... renault ma chyba miękki lakier, mam Krauss DB-5800S, pady mam od Royala wszystkie 3 z serii thin pod DA.

 

Chce dokupić coś mocniejszego by doprowadzić auto teścia do normalności, dlatego chcę czegoś sprawdzonego pod maszynę DA. Dlatego chyaba skuszę się na M101 do tego odpowiednie pady brałem pod uwagę te megsa CUT ale skoro mówisz, że lepszą robotę zrobi pro-wool to ok :good: , a po M101 coś pomiędzy anticholo mieć w zanadrzu?

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.