Skocz do zawartości

SOFT99 - Fusso Coat Mirror Shine vs King of Gloss


mkbewe

Rekomendowane odpowiedzi

[ref=#00aa00]powalla[/ref], zapomniałem dopisać, że w niedziele, dzień po myciu była delikatna mżawka z rana i sytuacja bardzo zbliżona do dzisiejszej. Dzisiaj mogę uwierzyć, że jest już znowu przytkany, ale nie dzień po myciu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...

Witam. Co oznacza stwierdzenie test palca? Dzis nalozylem ww wosk i po odczekaniu wypolerowalem. Maska została oczyszczona uprzednio Ipa. Problem lezy w tym ze juz podczas wycierania pojawiaja sie mazy ktorych nie jestem w stanie później dotrzec. Czy to wina zbyt duzej ilosci uzytego preparatu czy tez zlego przygotowania elementu, lub za dluguego czasu odczekania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 25.07.2017 o 11:46, Neneschek napisał:

Witam. Co oznacza stwierdzenie test palca? Dzis nalozylem ww wosk i po odczekaniu wypolerowalem. Maska została oczyszczona uprzednio Ipa. Problem lezy w tym ze juz podczas wycierania pojawiaja sie mazy ktorych nie jestem w stanie później dotrzec. Czy to wina zbyt duzej ilosci uzytego preparatu czy tez zlego przygotowania elementu, lub za dluguego czasu odczekania?

Wszyscy, którzy mają taki problem , wystarczy aplikwoać fusso na krzyć jak powłoki, a nie jak typowy wosk, nigdzie na puszcze nie jest napisane WAX tylko COAT 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
15 godzin temu, Gozdziu23 napisał:

Wszyscy, którzy mają taki problem , wystarczy aplikwoać fusso na krzyć jak powłoki, a nie jak typowy wosk, nigdzie na puszcze nie jest napisane WAX tylko COAT 😉

Dokładnie tak, dzięki za wyjaśnienie! Dla wszystkich, którzy mają problemy z aplikacją Fusso Coata lub planują rozpocząć detailingową przygodę właśnie z nim, polecamy ten wątek: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam

Moge polecić wszystkim wosk firmy Soft99 Fusso Coat 12 mount do jasnych lakierów bo taki zakupiłem i powiem szczerze ze po 5mc przyjechał klient ponownie na czyszczenie i po umyciu na dwa wiadra, odtłuszczeniu IPą zlalem woda dach, masę ogólnie całe auto. Hydrofobowość? Mega zaskoczenie wosk za 110zl naprawdę daje rade. Do 12mc jeszcze było daleko ale nie wiem jak często jeździł na bezdotykowe mycie wiec śmiem twierdzić ze wosk naprawdę daje rade. Do czarnych mogę polecić firmę poorboys bo naprawdę jest spoko. Wosk ok 50-60zl i 3mc napewno dał rade bo znajomemu robiłem auto na wesele po ok 3mc przyjechał ponownie i prosił o to samo wiec również zrobiłem test i naprawdę wosk daje rade. Osobiście mam srebrny lakier i używam od niedawna właśnie Soft99 wspomniany przeze mnie wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.