Skocz do zawartości

kieleckie spoty


lukaszwidz3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem jest pare osób z kielc okolic tylko jakoś nasze województwo nie jest w stanie zebrać paru osób z tematu jak to jest w innych:) ale nic zobaczymy pożyjemy każdy z takim nastawieniem napewno wiele zdziała :) w taki razie będe odkopywał temat by nie zginął w odchłani może zbieże się pare zgranych osób by pogadać i powymieniać się fantami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

krd, zależy w których okolicach :-] Ogólnie w Końskich jest ich parę :) Godna polecenia jest na ulicy Warszawskiej ;)

 

 

 

 

Ja mam pytanie z innej beczki:

 

wracam na Polibudę do Kielc w październiku i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość garażowania auta od poniedziałku do piątku na parkingu Galerii Echo / Korony przez cały czas? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jak panowie kombinujemy jakiś spot na weekend:)

 

[ Dodano: 6 Wrzesień 2014, 14:51 ]

OK w takim razie może poznajmy się na fb, założyłem na szybkości grupę i zapraszam do udziału:

https://www.facebook.com/CK4detailing?s ... e=bookmark

 

[ Dodano: 6 Wrzesień 2014, 14:52 ]

może znajdzie się osoba uzdolniona w kwestiach graficznych by spłodzić jakieś logo etc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakiś dobry bezdotyk w ck? Ja mogę polecić na ul. Skrajnej przy Pamarze, gęsta piana, dają za darmo preparat do felg i do usuwania owadów z Autolandu i duże ciśnienie w porównaniu do innych testowanych myjni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

https://www.facebook.com/CK4detailing?fref=ts

 

Nadejszła wiekopomna chwila, drodzy detailingowicze piszemy w odpowiedzi na posta i będziemyu angażować wyciłek dla wspólnego dobra :)

 

Tak więc nie pier....c więcej odpisujemy i szykujemy maszynki na spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.