Skocz do zawartości

Migdałowa piana Ph14 od Blink


Chabsu

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się wynaleźć trochę wolnego czasu na przeprowadzenie krótkiego testu aktywnej piany od Blink, za co bardzo dziękuję. Kolejne testy niebawem.

 

Konsystencja: niewiele gęściejsza od wody

 

Zapach: fajny migdałowy

 

Rozcieńczenie: ja wlałem 100ml na litr wody, siknąłem na kafelki i była bita śmietana, potem w obawie, że nie starczy mi na całe auto dolałem 100 ml wody i było trochę gorzej. Aha użyłem Glorii i niebieskiej wkładki

 

Mój Rechabsowóz nie był myty od ponad dwóch tygodni, także trochę brudu się nazbierało. Przepraszam za fotki robione kaloszem ale efekt widać. Dodam, że na bezdotyku na którym byłem ciśnienie raczej nadawało się do podlewania kwiatków niż mycia samochodu :D

 

Przed:

PlaFErn.jpg?1

 

5xYlvdw.jpg?1

 

Jakieś zacieki i ogromna ilość żółtych cicików z drzew:/

5xYlvdw.jpg?1

 

QaQvlO2.jpg?1

 

Zaczynamy:

kJmSicn.jpg?1

 

Po około 3-4 minutach

DhnHkel.jpg?1

 

RHW7EAd.jpg?1

 

I efekt:

iaXAyE5.jpg?1

 

Tak, bagażnik otwarty;)

3TENdIy.jpg?1

 

8BWMYy5.jpg?1

 

Podsumowanie: Bardzo fajna piana do mocniej zabrudzonych pojazdów, jeśli cena będzie zadowalająca to będzie do dosyć duża konkurencja dla reszty zawodników. Wpływu na zjadania wosku nie sprawdziłem, bo nic na lakierze nie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, dziękuję SNB za możliwość przetestowania piany Blink HD Foam Almond. ;)

 

P1020734.jpg

 

Konsystencja rzadka, czyli jak większość pian. Do tej pory używane przeze mnie "mocne" piany miały raczej nieprzyjemny zapach, tutaj jest nuta zapachowa migdałowa, więc plus za to. :good: Sprawdzone pH, które wynosi 14, czyli tak jak podaje producent.

 

Obiekt testu trzymany 24h/dobę pod chmurką, myty ręcznie ostatni raz w tamtym roku, na bezdotyku chyba wiosną, a tak jedynie przez deszcz :P Na lakierze nic nie leży.

 

P1020737.jpg

 

P1020739.jpg

 

P1020740.jpg

 

P1020741.jpg

 

P1020743.jpg

 

Wlałem około 60ml piany na 1100ml wody. Gęstość piany oceniam na bardzo dobrą przy tym ustawieniu Marolexa. :good:

 

P1020735.jpg

 

Zaczynami pianować

 

P1020745.jpg

 

P1020746.jpg

 

P1020747.jpg

 

Tak wygląda po paru minutach leżeniu na lakierze.

 

P1020748.jpg

 

P1020749.jpg

 

P1020750.jpg

 

P1020752.jpg

 

P1020753.jpg

 

Foty już suchego lakieru, bo na podstawie mokrego lakieru nie można określić działania żadnego produktu, bo mokre to wszystko wygląda jak super umyte.

 

P1020765.jpg

 

P1020767.jpg

 

P1020768.jpg

 

P1020770.jpg

 

Zdjęcia do końca nie oddają efektu umycia auta, więc napiszę, że bardzo dobrze domyło się jak na 100% bezdotykowe mycie, lakier jest czysty, praktycznie brak drogowego osadu, co jest ogromnym plusem na korzyść tej piany. Jedynie została rdza. :mrgreen: Ja na pewno zakupię do swojego arsenału, bo w tej cenie to bardzo fajna piana. :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 500, więc wszystko całkowicie bezdotykowo :P Później jeszcze oglądałem lakier i jestem w 100% zadowolony z rezultatu mycia. Auto specjalnie takie do testu, bo mocna piana, więc potrzebny był "szczur". Griffe jeżeli się zastanawiasz to polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.