Skocz do zawartości

Spaceback na maxa 1.2TSI Style Plus


pawelkoralus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, za miłe słowa :)

 

Pokrótce odpowiadam

 

Ten czarny dach to jest po prostu lakier czy kryje się tam jakaś szyba?
Tak jak napisałem w tytule i opisie Rapida jest to wersja Style Plus czyli w standardzie ma szklany, panoramiczny dach 8-)

 

Ale panoramy nie masz ?

jak wyżej 8-)

 

 

 

Czy jakikolwiek cleaner, czy finisz byl przed Collim czy poleciales ot tak?

Szyby oczysciles chociaz maszynowo G4 przed nalozeniem G1? Moim zdaniem szkoda tej NW bez przygotowywania szyby...

Nie, wosk i powłoki nakładałem bez żadnego przygotowania, tak jak już wspominałem chce przetrać jakiś czas do nałożenie odpowiedniej powłoki

 

 

yacek _b pozwoliłem wysłać PW do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajna relacja z mycia. :) Kolorek na plus z tym czarnym dachem, ale z kogutem na masce bym nie jeździł. Taki VW w tanim opakowaniu.. xD (bez obrazy, to moje zdanie)

 

aa mam pytanie, ta szesnastka zapachowana od Chemical Guys, słyszałem że to niepowtarzalny zapach, rzadko spotykany itd itd.. Jestem ciekaw, twojego zdania, jaki to zapach zbliżony do czegoś? ;) serio jest aż tak fantastyczny ?.. :)

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna prawca, fajna relacja, ale ... opłacało się kupowac tak mocno doposażonego Rapida ???

Przecież cena takiego auta zrównała się z ceną Octavii III 1.4 TSI 140 KM w wersji Elegance, a użyte do wykończenia wnętrza materiały, wyciszenie i wykonanie Rapida jest biegunowo odległe od Octavii (na korzyść Octavii oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna prawca, fajna relacja, ale ... opłacało się kupowac tak mocno doposażonego Rapida ???

Przecież cena takiego auta zrównała się z ceną Octavii III 1.4 TSI 140 KM w wersji Elegance, a użyte do wykończenia wnętrza materiały, wyciszenie i wykonanie Rapida jest biegunowo odległe od Octavii (na korzyść Octavii oczywiście).

 

Ale patrz na to jak wyglada zwykla Octavia, a jak wypasna Rapidka z panoramicznym dachem.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stepniak.p, mi zdecydowanie bardzij podoba sie Octavia, no ale wiadomo są gusta i gusciki.

Poza tym za pieniadze które kolega kupił tego wypasionego Rapida (bo myslę ze po obnizkach było to ok. 70-72 tys zł), kupiłby także najbogatszą wersję Octavii III czyli Elegance, więc nie byłaby to taką zwykła Octavia.

No i Rapid to model stricte budżetowy i nie ma porównania z Octavią jeśli chodzi o zastosowane materiały i jakość.

Tym bardziej że nowa Octavia ma belkę z tyłu

To zależy, bo nie wszystkie Octavie III mają belkę. Octavie III z 1.8 TSI, 2.0 TSI, 2.0 TDI (184 KM) oraz wersje z napędem 4x4 mają z tyłu niezależne wielowachaczowe zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ale mówiłeś o 1.4 TSI, które ma belkę, więc ... ?

 

Po co rozważać czyjś zakup ?

Chciał to kupił Rapida i tyle. Nie dla każdego Octavia to szczyt mody, szyku i elegancji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octavia powielała by SuperB'a II którego również mamy (DSG) więc Rapid do miasta w sam raz :)

Wyboru żony się nie neguje :kox:

 

Pytanie dość istotne dla mnie, z braku wiedzy szklany dach zabezpieczyłem Rain-X czy jest inny środek "dedykowany" do takich dachów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dysponować czyimiś pieniędzmi i rozważać "a co ja bym za to kupił". Ma, kupił fajne auto i tyle w temacie :) Równie dobrze mógłby kupić za to kawalerkę do remontu, ale fajny zegarek ;)

Przecież dach jest szklany, więc stosuj produkty dedykowane do szkła :) Nie ma żadnej filozofii. Taki Rain-x dobrze położony wytrzyma z 2lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto. Taka "prawie" A3 :-]

 

Mam dokładnie takie samo skojarzenie. Dla mnie ładniejsza wersja od tej sedano - podobnej, udającej Octavię.

Bardzo fajny projekcik, zdjęcie z wystającym "dziobem" z garażu jest mega :)

 

W sobotę rano jestem ustawiony z kolegą na zabezpieczenie nowego Roomstera jego żony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna praca, autko zabezpieczone, jest ok, ale mam pytanie, bo tata w poniedziałek dostał też Rapid służbową (tylko biedniej wyposażoną) i jutro chciałbym ją też jakoś zabezpieczyć i mam pytanie, czym zabezpieczyłeś te czarne piano słupki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Rapid jest dla ludzi który lubią coś innego, octavia? auto dla ludu "if you know what i mean" nikogo nie obrażając.

Sam osobiście wybrał bym rapida :)

 

[ Dodano: 13 Czerwiec 2014, 23:44 ]

i mam pytanie, czym zabezpieczyłeś te czarne piano słupki?

 

ja lubie POORBOY'S WORLD Trim Restorer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Rain-x dobrze położony wytrzyma z 2lata

 

Dzięki, myślałem że jednak są bardziej profesjonalne środki do zabezpieczeń dachów szklanych niż Rain-X :dontknow:

 

W sobotę rano jestem ustawiony z kolegą na zabezpieczenie nowego Roomstera jego żony...

 

Czekam na relację :mrgreen:

 

Caly dach w szkle czy cos tam jest w piano?

Szklany panoramiczny dach, standard w pakiecie Style Plus ;)

 

czym zabezpieczyłeś te czarne piano słupki?
ja lubie POORBOY'S WORLD Trim Restorer

Dokładnie PB: TR :-]

 

Super auto, taka tańsza wersja A3

Jak najbardziej się zgadzam, za zbliżoną konfigurację do Rapida, A3 Sportabck wyszedł ponad 140 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.