Skocz do zawartości

ROZDAJEMY BONY! MOTOGO


MOTOGO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

MotoGo, Kurier był i przyniósł to co zamawiałem. :) Dobrze, że owinęliście wszystko w folię bo kurierowi pomimo naklejki z kieliszkiem i strzałki do góry na pudełku i tak udało się uszkodzić atomizer od prixa. :/ Dopiero podczas otwierania paczki zauważyłem, że coś mokro i skojarzyłem to z tym, że kurier dał paczkę i spierdzielił olimpijsko. :mrgreen: Fibry na szczęście były suche :) Ogólnie jestem zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

grabek246, towar gotowy do odbioru :-]

Bonthyc przepraszamy w imieniu firmy kurierskiej. Dobrze ze uratowales. Mam nadzieje ze wielkiego ubytku plynu nie bylo?

Broower mamy nadzieje ze u Ciebie wszystko ok!

AST_KRK pracujemy nad tym :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie odebrałem przesyłeczkę ;) Wszystko w jak najlepszym porządeczku!;) Mimo, że zamówienie było skromne to otrzymałem gratisa, który mnie bardzo ucieszył! ;) Oby taak dalej! ;D

 

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów! ;)

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotoGo, Dobrze, że owinęliście wszystko w folię bo kurierowi pomimo naklejki z kieliszkiem i strzałki do góry na pudełku i tak udało się uszkodzić atomizer od prixa. :/

To bardzo dziwne bo ja dzisiaj odbierałem paczkę i dostałem 900ml PRIXA. 100ml rozlało się po pudełku. co ciekawe po otwarciu paczki okazało się że nakrętka od atomizera była niedokręcona więc to raczej nie wina firmy kurierskiej chociaż różne cyrki z tymi paczkami robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety kurier również sprytnie zagrał bo położył paczke na ziemi przed tym jak do mnie zadzwonił, podpisałem i uciekł. dopiero jak wziąłem paczkę do rąk to widać było że od spodu karton jest pomarszczony (zdążył już wyschnąć) a dopiero w środku po otwarciu była mokra kałuża ;/ dodam że zapach prixa z paczki w mieszkaniu wietrzyłem z 1,5h. mam zrobiony filmik na którym zapakowany w Waszą folię prix ma luźną nakrętkę i mogę ją swobodnie kręcić. nie chcę się bawić też w odsyłanie itp bo atomizer u mnie jest działający (już sprawdziłem) a w sumie to ubytek produktu +/- 10% w przypadku prixa szarpnął mnie na 4zł, które sobie już daruje. piszę tego posta tylko z powodu tego że w przeciągu 2dni 2 osoby mają problem z przesyłką prixa i po prostu zgłaszam Państwu żeby na przyszłość przyjrzeć się przed wysyłką opakowaniu, ew dokręcić zakrętki które też mogą być zawodne jak widać albo pomyśleć nad lepszym zabezpieczeniem żeby nie było już takich sytuacji więcej;) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

barzlo, Dobre pytanie. Przydzielanie kodów trwa do 31.05.2014 natomiast kod jest bezterminowy :)

 

Dopisalismy powyzszy szczegół do warunków ogolnych na stronie 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.