Skocz do zawartości

Usuwanie wgnieceń, wgniotek - Polecane/niepolecane zakłady


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[ref=#ff3366]watch[/ref], piszemy wujek, przepraszam za ot ale czasem nie mogę się powstrzymać :wallbash:

Albo "woojek" :mrgreen:

 

Żeby nie było OT to ja osobiście nie mam dobrych doświadczeń z s+, próbowałem trzy razy w różnych tematach i zawsze słyszałem że się dobrze nie da (wgniecenie pojedyncze, wgniecenia po gradobiciu wycenione na astronomiczną sumę 5,5kzł, naprawa fotela z tap. skórzaną) - a innym się udało i naprawić i za mniejszą kwotę.

Dziwna polityka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Też proszę o kontakt do kogoś, kto w przystępnej cenie usunie mi wgniotkę na drzwiach. Jest tylko jedna około 4cm średnicy. Najlepiej w Kielcach lub Krakowie. Słyszałem o http://www.eurograd.pl/ ale wolałbym coś sprawdzonego gdzieś bliżej, bo chodzi tu tylko o jedną wgniotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o wgniecenia to Auto-Tom i Eurograd, to fachowcy godni polecenia.

Sam zainteresowałem się tym tematem jakiś czas temu i ci dwaj fachowcy byli bardzo chwaleni przez innych PRD'owców.

Tomek z Auto-Tom prowadzi szkolenia z PDR.

Osobiście zdecydowałem się na szkolenie w Autoklinice Poznań organizowane przez BeraPoint i od dwóch zajmuję się usuwaniem wgnieceń.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany usuwaniem wgnieceń z okolic Dąbrowy Górniczej to zapraszam do mojego warsztatu AutoDent Garage, chętnie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno korzystałem z usług Pana Macieja Wajszczuka ,który ma swój zakład w Warszawie przy ulicy Parowcowej 6.

Pracują oni na metodzie PDR. Samochód został uszkodzony wobec panujących gradobić. Obawiałem się ,że cały proces naprawy będzie długi i kosztowny.Byłem pozytywnie zaskoczony,kiedy dowiedziałem się jak szybko i sprawnie zostanie usunięta usterka.

http://wyciaganiewgniecen.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem pod wrażeniem roboty jaką wykonali przy moim Oplu w Detail King na Wrocławskiej. Samo miejsce już robi wrażenie, jest chyba jednym z bardziej klimatycznych w Małopolsce. Warto sobie wejść na ich facebooka i zobaczyć fotki – facebook.com/StudioDetailKingKrakow. Budynek jest zaadoptowany ze stodoły i jest to zrobione z pomysłem, kreatywnie. Jak czekałem na odbiór samochodu to mogłem zaczekać w wygodnym biurze i też trochę bardziej „pozwiedzać” cały teren – gdybym nie wiedział, to nigdy bym nie powiedział, że to centrum Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno korzystałem z usług Pana Macieja Wajszczuka ,który ma swój zakład w Warszawie przy ulicy Parowcowej 6.

Pracują oni na metodzie PDR. Samochód został uszkodzony wobec panujących gradobić. Obawiałem się ,że cały proces naprawy będzie długi i kosztowny.Byłem pozytywnie zaskoczony,kiedy dowiedziałem się jak szybko i sprawnie zostanie usunięta usterka.

http://wyciaganiewgniecen.pl/

Jak duże miałeś uszkodzenia? I jak cenowo wyszło? Może być na PW.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno korzystałem z usług Pana Macieja Wajszczuka ,który ma swój zakład w Warszawie przy ulicy Parowcowej 6.

Pracują oni na metodzie PDR. Samochód został uszkodzony wobec panujących gradobić. Obawiałem się ,że cały proces naprawy będzie długi i kosztowny.Byłem pozytywnie zaskoczony,kiedy dowiedziałem się jak szybko i sprawnie zostanie usunięta usterka.

http://wyciaganiewgniecen.pl/

Jak duże miałeś uszkodzenia? I jak cenowo wyszło? Może być na PW.

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

 

Wgniecenia były na dużej część przedniej maski samochodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam zakład P&M Cars na ul. Zagłoby 2F w Krakowie

pacjent to Subaru Legacy, do zrobienia był błotnik przedni (duża wgniota od str. drzwi + kilka wzdłużnych wgnieceń, oraz wgięta kantka od str zderzaka), usługa wykonana szybko i profesjonalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.