Skocz do zawartości

Naczernianie gumowych dywaników


19Urban94

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Gtechniq C6 Matte Dash i Poorboy’s World Natural Look tylko one raczej nie przyciemnią dywaników? Na pewno nie C6, który tylko zabezpiecza a nie nablyszcza bo z takim przeznaczeniem go nabyłem.

Może natural look spróbować, co sądzicie?

 

Nie chce specjalnie kupować czegoś do dywaników... Limit w tym roku się wyczerpał :)

 

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W porównaniu do np Plast stara to jest naprawde.....znośny:) ale prawdę mówiąc w pierwszych wersjach produkcji Black mamba była praktycznie bezwonna teraz niedawno zakupiłem nowa butelkę i faktycznie już taka nie jest...może dystrybutor coś w tym temacie się wypowie...po dotarciu mikrofibra czekam aż produkt trochę odparuje i dopiero wkaldam do auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu dwa obozy jedni są za dresingami do opon inni za dresingami do plastiku, hmm tak siedzę sobie i się zastanwiam skąd to wynika i chyba już wiem. Każdy może uzyskać różne wyniki, powiecie guma to guma ale dzisiaj nowe samochody mają "gumowe" dywaniki nie z gumy.
tzn tak, dzisiaj dywany nie materiałowe produkuje się z termpolastów czyli pod względem makrocząsteczkowym bliżej im do plastików vinyli itd.
kiedyś  dywany były faktycznie z gumy tzn. z elastomeru, wulkanizowanego (czyli gumy jak na oponach)

Może stąd wynika to że u jednego fajnie siada dressing do gumy a u innego ten do tworzyw sztucznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj zabrałem się za dywaniki gumowe. Najpierw przynajmniej dwa razy czyszczone excedee tire and rubber 1:3 i maziane pędzelkiem ADBLa. Następnie nałożyłem na jeden dressing ADBL Interior Wow a na drugi ADBL Black Water. Efekt po przetarciu fibra widoczny na zdjęciu. Na resztę dywaników wleciał Black Water.6db138f0ce51da2ed9809e2cae93433f.jpg

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi co nie jedyny i słuszny wybór na dywaniki to Koch Guf Gummifix :good:

Aplikacja kilka strzałów z atomizer, zostawiamy na chwilę i dywanik czarny ale matowy, ślisko nie jest więc nie ma obaw podczas jazdy :)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 9.02.2018 o 19:11, khornes napisał:

Czym/jak nakladacie dressing na dywaniki? Ja używałem adbl one shot rure pad i fibry. Bylo to sosc uciążliwe i czasochlonne z zakamarkami

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
 

Spróbuj nałożyć jakiś dressing do kokpitu, który mocno przyciemnia. Kiedyś stosowałem czernidła do opon ale są strasznie śliskie. Potem był problem z hamowaniem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 9.02.2018 o 15:01, Gesiu_15 napisał:

@BiałyGTi co nie jedyny i słuszny wybór na dywaniki to Koch Guf Gummifix :good:

Aplikacja kilka strzałów z atomizer, zostawiamy na chwilę i dywanik czarny ale matowy, ślisko nie jest więc nie ma obaw podczas jazdy :)

Z tego co widzę, sprzedają to w baniakach po 10 litrów... Czy da się to kupić w mniejszej ilości?

Czy do dzisiaj powstało coś podobnego dedykowano do "gumowych" dywaników?

Czy ten środek jest dużo lepszy od np. CarPro Pearl?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.