Skocz do zawartości

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

junakw

Czy przepisy pozwalają myć samochód na własnym podwórku?

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy myślicie, że zamiast separatora można zamontować szambo i wywozić to przez specjalna firmę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja coraz częściej myślę o założeniu własnej myjni ręcznej, bo studiem tego nazwać nie mogę. Oczywiście jeśli uda mi się dostać dotację. Zamierzam wkopać separator oraz dodatkowo pod autem byłaby taka mata, na którą lecialaby woda i chemia i potem z tej maty do separatora. Myślicie, że to by przeszło? Bo kurcze z tą myjnia to dużo papierkowych spraw, pozwoleń itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Separator musi ktos zaprojektowac razem z szambem , wtedy umowa z firmą i odbior minimum raz w roku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde, ale Wy się męczycie z tymi szambami i innymi badziewami...

Poznajcie mojego nowego przyjaciela. Około 1,5 metra wysokości, 1,5l/s przepływu, 300l pojemności. Wywóz odpadu po zapełnieniu ~300 złotych netto.

IMG5881jp_qxqesen.jpg

Cena? 2000 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest jakiś separator? 2 klocki to dużo dlatego ja się trochę męczę i jeszcze ten wywóz :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba jezeli sie nie myle szambo oczyszczalnia, lecą w to ścieki ,to oczyszcza do 90%, reszta leci w glebe a syf zostaje w tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie... to omawiamy przez 3 strony separator ropopochodnych niezbędny do mycia pojazdów...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi