Skocz do zawartości

ADBL VAMPIRE - Pytania i Odpowiedzi


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Nie wiedząc od czego zacząć przejdę do rzeczy.

 

Moje Pacjentki były nie źle wyszurane :kox:

Test robiłem tylko od środka :-]

Zamiarem było sprawdzenie jak poradzi sobie nasz środek vs. oryginalny Iron X, którego miałem tester.

Felga jeżdżona 2 sezony bez czyszczenia ich od środka.

Warstwa brudu, piachu, ziemi, smoły i pyłu z klocków była taka jak na zdjęciu poniżej.

 

Temperatura w garażu wynosiła ok 8-9 stopni.

 

1. Zdjęcie felgi przed zabiegiem.

SlZW7vAl.jpg

2.Strona irona. Na pierwszy oprysk poszło ok 20ml z testera.

d2YEGvsl.jpg

3.Nasza próbka. Ok. pół minuty później położona niż iron.

xXPQx6wl.jpg

4.ok. minuty działania.

LRscmTwl.jpg

5.Iron

ZAgHUO3l.jpg

6.Nasza próbka

nRYbsuTl.jpg

7.

rB7SNE9l.jpg

8.

SywCXjLl.jpg

9.

2bDX0Z4l.jpg

10.Strona irona przed pędzlowaniem. Ok 10 minut na feldze, jak dosychał dopryskiwałem.

6goimbHl.jpg

11.Nasza strona przed pędzlowaniem.

blFrkY9l.jpg

12.Iron

QYhKq6bl.jpg

13. Nasz

UWOoSbBl.jpg

14.Po spłukaniu.

3bE1aELl.jpg

15.iron

ckWjXNEl.jpg

16.nasz

I035vnVl.jpg

17. Zamiana miejscami. Strona irona nasza próbka.

pymmh16l.jpg

18.Nasza strona + Iron

ZlgaWonl.jpg

19. Po ok. 2 minutach.

Jjdt1Oil.jpg

20. Po opłukaniu i osuszeniu.

2CZNsuJl.jpg

 

Czekam na komentarze i pytania, bo jak zwykle, jakieś szczegóły pominąłem, które mogą być istotne dla wyników z Waszego punktu widzenia.

Jakość zdjęć zacna jak na możliwości mojego kalkulatora. Mam nadzieję, że nasi testerzy dysponują dobrymi aparatami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbije Wam ten temat bo posty edytowane się nie wyświetlają więc mało kto by to zobaczył ;) ogólnie jest wesoło :D zdjęcia robione chyba tricolorem bądź flufym/wkładką z Glori :D meksyk taki że nic nie wiadomo gdzie co jest :D ale Chemik ADBL, pozytywny gość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dzięki tomasns mogłem to naprawić. Jeszcze raz dzięki.

koniec ot. Czekam na podważanie wiarygodności testu oraz pomówienia o brak obiektywizmu :kox:

Pół roku była dopracowywana receptura. Trochę mi zajęło zanim doszedłem jak połączyć dobre krwawienie (utlenianie metalicznych osadów) z bardzo dobrym doczyszczaniem i penetracją standardowych zabrudzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Nie obstaje przy tym, że jest ewidentnie lepszy. Jest na prawdę bardzo porównywalny.

Starałem się uzyskać maksymalną "kompleksowość" naszego środka.

W zależności od rodzaju zabrudzenia i jego stopnia testy mogą wyjść inaczej.

Zauważyłem przy okazji innych felg, że Iron po wstępnym oczyszczeniu felg zasadowym środkiem, krwawi szybciej niż nasz.

 

Nasz środek testował Kamil z G-Force Detailing.

Jak ktoś ma fb to na naszym profilu jest udostępnionych jego kilka zdjęć.

 

[ Dodano: 31 Marzec 2014, 23:05 ]

kolejny up :mrgreen: teraz ogląda się :good: produkt zapowiada się ciekawie ciężko ze zdjęć wywnioskować ale czyżby był lepszy od króla tej kategorii ?? :o

 

pytania ;

gęstość ??

zapach ??

 

Gęstość jeszcze nie obliczona. Właśnie "badają się" jego właściwości do dokumentacji.

Organoleptycznie mogę powiedzieć, że konsystencja jest gęsta, żelowa ale inaczej niż kisiel.

Chciałem uzyskać stosunkowo dużą lepkość produktu końcowego żeby dobrze i grubiej trzymał się felgi.

 

Zapach?? Po co pytasz skoro wiesz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Próbki zostały już rozesłane.

Testowały/będą testować 4 osoby z forum.

Produkt jest jak najbardziej w krajowy.

Co prawda niektóre komponenty musieliśmy zamawiać za granicą (np. nanocząsteczkowy nośnik substancji czyszczących) z tego względu, że w pl trudno o niektóre składniki w odpowiedniej jakości i czystości.

Firmy w pl (nie wszystkie oczywiście) używają ok 5-7 podstawowych składników, które mieszane w różnych proporcjach dają naście "różnych" produktów.

My stawiamy na jakość przede wszystkim ale też chcemy aby te produkty mógł sobie kupić praktycznie każdy więc cena też musi być ok. Mam w tym momencie ok 60 różnych składników, z których tworzone są nasze produkty i ta liczba cały czas rośnie.

W okolicach tego weekendu wstawimy zdjęcia/filnik z mieszania naszego irona :)

 

Smoły nie rusza. Rozpuszcza tylko powierzchniowo warstwę pyłu z klocków wbitych w nią. Smoła i asfalt to inna bajka ale też już coś na nią kończę 8-)

Wszystko jednak po kolei. Mam też ciekawą zabawę z dresingami, quick detailerami i szamponami z dodatkiem kwarcu :ad: ale wszystko przedstawię i opowiem w odpowiednim czasie.

 

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie muszę przyznać, że byłem do tego całego projektu raczej negatywnie nastawiony, już zbyt wiele tego typu przechwał słyszałem. Teraz natomiast jestem mile zaskoczony, zarówno obiektywizmem jak i rzetelnością wypowiedzi. Oby tak dalej! Podoba mi się również zwrot autodbacze, jest w tym coś swojskiego, "naszego" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Na wstępie muszę przyznać, że byłem do tego całego projektu raczej negatywnie nastawiony, już zbyt wiele tego typu przechwał słyszałem. Teraz natomiast jestem mile zaskoczony, zarówno obiektywizmem jak i rzetelnością wypowiedzi. Oby tak dalej! Podoba mi się również zwrot autodbacze, jest w tym coś swojskiego, "naszego" :)

 

Dzięki za słowa uznania.

Nie nazwał bym tego przechwałami. My jesteśmy tak na maxa pojarani efektami i działaniem , że nie potrafimy się powstrzymać przed opowiadaniem o tym. A to jaką formę te opowieści przybierają to już inna sprawa ;) Jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy mieli w tym wszystkim swój udział bo gdy w tym jest pasja to kończy się praca a zaczyna przyjemność :)

 

Podsumowując wszystko hasłem jakie niedawno usłyszałem:

"To nas nawilża" :kox: cokolwiek miałoby to znaczyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy w pl (nie wszystkie oczywiście) używają ok 5-7 podstawowych składników, które mieszane w różnych proporcjach dają naście "różnych" produktów.

My stawiamy na jakość przede wszystkim ale też chcemy aby te produkty mógł sobie kupić praktycznie każdy więc cena też musi być ok. Mam w tym momencie ok 60 różnych składników, z których tworzone są nasze produkty i ta liczba cały czas rośnie.

 

Jak słusznie zauważyłeś, większość firm w Polsce stawia na ilość, jesteście drugą firmą która zajęła się tematyka stricte autodetailingową, tak jak my. Dlatego czekam z niecierpliwością co pokaże konkurencja, ilość składników o których piszesz jest imponująca, my do tej pory bazowaliśmy na ok 50 nie wliczając zapachów i barwników.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się również zwrot autodbacze, jest w tym coś swojskiego, "naszego"

 

+1

 

Jak dla mnie jest to bardzo pozytywne wyłamanie się z obecnych trendów :good: ,gdzie króluje angielski :thumbdown: , fajnie by było gdyby jeszcze nazwy produktów były polskie .Polska marka dla polskiego klienta ,mielibyśmy w końcu coś napradę swojego :) , A z angielskimi nazwami tylko te , które będą kierowane na rynki zagraniczne . Po tym teście widzę , że jak tylko produkt będzie dostępny, to z pewnościę znajdzie się w moim arsenale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kolejnym który powie wow. Moje gratulacje tak skutecznego produktu. Podoba mi się też jego konsystencja, bo nie będzie szybko spływał :good: Widać że znacie potrzeby :-] Jak coś to na mojej Babci są felgi jeszcze nie czyszczone od wewnątrz - będzie jakieś 24 lata 8-) Mam zamiar je ogarnąć przed sezonem, więc ewentualnie czekam na propozycje :mrgreen: Wszyscy teraz liczą na to, że polski produkt to i cena będzie polska :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Firmy w pl (nie wszystkie oczywiście) używają ok 5-7 podstawowych składników, które mieszane w różnych proporcjach dają naście "różnych" produktów.

My stawiamy na jakość przede wszystkim ale też chcemy aby te produkty mógł sobie kupić praktycznie każdy więc cena też musi być ok. Mam w tym momencie ok 60 różnych składników, z których tworzone są nasze produkty i ta liczba cały czas rośnie.

 

Jak słusznie zauważyłeś, większość firm w Polsce stawia na ilość, jesteście drugą firmą która zajęła się tematyka stricte autodetailingową, tak jak my. Dlatego czekam z niecierpliwością co pokaże konkurencja, ilość składników o których piszesz jest imponująca, my do tej pory bazowaliśmy na ok 50 nie wliczając zapachów i barwników.

Powodzenia :)

 

Dzięki za miłe słowa. Fajne jest to, że mimo trudnych realiów prowadzenia biznesów takie firmy jak SG czy ADBL jednak powstają. Życzymy sukcesów i szczerze mówiąc nie traktujemy was jako konkurencje bo rynku dla dwóch (nie zapominajmy o 4Nano - naszych serdecznych kolegów) a nawet i 3-4 firm wystarczy w zupełności.

 

Iron nie puścił nawet kropli krwi? Dziwne. Przypadek?

 

Wiedz, że coś się dzieje;). A poważniej to zapraszamy w wolnej chwili do Wawy, najlepiej ze swoim Ironem żeby nie było później teorii spiskowych. Poza tym, co widać nawet pomimo beznadziejnej jakości zdjęć, IRON X puścił sporo kropli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle to wygląda. :good:

Fajnie że coś się dzieje na rynku i całe zamieszanie jest robione przez Polskie firmy, Powodzenia Panowie, za SG i 4nano zawsze trzymałem kciuki teraz i za Was będę :)

OT

Jak widzę post Chemik ADBL to od razu widzę to

 

 

 

160px-Mad_scientist.svg.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.