Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

@Strus Dla znajomych😀. Chcę aby przeciętny Kowalski wiedział że jest coś więcej niż odmrażacz z marketu. Który nie capi i robi robotę .Dla mnie i dla wielu znajomych bo drugi rok z rzędu je biorę dla nich . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

@ADBL Mieszkam za granica,zazwyczaj robie  detailingowe zakupy w kraju 🙂 ale czasami ja i moi znajomi tu zamawiamy z Polski(choc przesylka droga 😕) u partnerow forum,czesto tez i wasze produkty ktore ciesza sie coraz lepsza opinia 🙂(tez i troche moja w tym zasluga🙂) ostatnio zostalem poinformowany ze zakupy robic moge owszem(bo i czemu nie) ale z pomineciem tylko waszych produktow 😯 moge znac przyczyne i prosic o wyjasnienie tak dziwnej sutuacji(zanacze ze mieszkam w kraju UE nie Korei Pln.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Zdroja0 napisał:

Coś ci się chyba pomyliło.

Dlaczego? Wyżej padło pytanie o ADBL Matt max, była odpowiedź, wcześniej były pytania, testy m.inn bonneta, tire mousse...

Dlaczego nagle nie można spytać czy ktoś testował grafitowe pady od ADBL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barto125 ADBL ma pady grafitowe ? 😀

Link link link please 😉

Z tego co mi wiadomo tylko NAT robi takie pady. Nie wiem czy dalej je robią że względu na trwałość. Po jednym elemencie nadawały się do kosza... Siła cięcia na najwyższym poziomie niestety kosztem trwałości 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
17 godzin temu, menior napisał:

@ADBL Mieszkam za granica,zazwyczaj robie  detailingowe zakupy w kraju 🙂 ale czasami ja i moi znajomi tu zamawiamy z Polski(choc przesylka droga 😕) u partnerow forum,czesto tez i wasze produkty ktore ciesza sie coraz lepsza opinia 🙂(tez i troche moja w tym zasluga🙂) ostatnio zostalem poinformowany ze zakupy robic moge owszem(bo i czemu nie) ale z pomineciem tylko waszych produktow 😯 moge znac przyczyne i prosic o wyjasnienie tak dziwnej sutuacji(zanacze ze mieszkam w kraju UE nie Korei Pln.) 

Podpisujemy umowę z generalnym dystrybutorem na Włochy. Będzie miał wyłączność na tym terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ADBL napisał:

Podpisujemy umowę z generalnym dystrybutorem na Włochy. Będzie miał wyłączność na tym terenie.

Na tym terenie ok,ale ja kupuje w Polsce a nie na tym terenie,i kupuje do swojego uzytku a nie na handel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ADBL napisał:

Kto z Was już widział?

Nasz Chemik pokazał się szerszej publiczności na żywo. Dajcie znać co sądzicie i czy chcielibyście więcej tego typu filmików wyjaśniających chemiczne niuanse detailingu?

Jak najbardziej 🙂 Pozdrowienia i podziękowania dla chemika 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.