Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

zgadzamy się, że produkt jest konieczny. Chemik poszedł na kolanach do Czestochowy przepraszać za to co zrobił. Jak wróci, zapewne poprawi produkt. Natomiast jesteśmy pewni że nie wyjdzie on w przeciągu kilku-kilkunastu dni ponieważ trzeba sprawdzić czy przy bardziej gęstej konsystencji zachowamy wszystkie pozostałe właściwości. Z chemią jest tak że nawet niewielka zmiana składu może totalnie rozwalić dany preparat.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie myli się ten kto nic nie robi"

Mimo jak zwykle wielu krytykantów którzy wytykają każdy błąd z mojego pkt-u widzenia jesteście naprawdę bardzo dobrzy.

Apropo, czy Vampire Liqiud znów ma z lekka poziomkowy (czy jakoś tak) zapach? czy z moim nosem jest już słabo. Bo pachnie rewelacja :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Manios napisał:

Apropo, czy Vampire Liqiud znów ma z lekka poziomkowy (czy jakoś tak) zapach? czy z moim nosem jest już słabo. Bo pachnie rewelacja :D

Mo VL zawsze tak pachniał, kilka butelek już miałem. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, maciek-drummer napisał:

Jak długo trzeba będzie czekać na QD1 w nowej butelce z nowym atomizerem? 

Podbijam pytanie @maciek-drummer  dalem do sprobowania QD1 wloskiemu detailerowi i byl pod wrazeniem,stwierdzil wrecz ze produkt miazdzy inne podobne produkty jakie stosuje :D i mialbym zamowienie na pare sztuk,ale wstyd w tych butelkach i z takimi atomizerami :/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

2018-05-12_18.21.10.jpg

2018-05-12_18.20.16.jpg

2018-05-12_18.19.50.jpg

2018-05-12_18.19.42.jpg

 

 

Przepraszam za zdjęcia suszarkom, ehhh. Obiecuję poprawę i pełną relację ;)

Bawiłem się dziś "myszką". Bardzo pozytywne wrażenia szczególnie zapachowe i aplikacja bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. Wcześniej (w marcu) odwiedziłem strony sklepów z DE i AT lecz były duże braki w asortymencie.

Na dzień dzisiejszy jest już dużo lepiej. Jeżeli ktoś posiada namiary na innych dystrybutorów z poza listy chętne się zapoznam z ich ofertą. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.05.2018 o 20:02, Domel napisał:

Przepraszam za zdjęcia suszarkom, ehhh. Obiecuję poprawę i pełną relację ;)

Bawiłem się dziś "myszką". Bardzo pozytywne wrażenia szczególnie zapachowe i aplikacja bajka.

 

Wojtek, przyznam że patrząc na te opony i zdjęcia to w życiu bym tego produktu nie kupił. Wygląda to fatalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus @zdanek  Ta opona Continentala akurat ma taką fakturę na froncie, że niestety nic tam nie wygląda dobrze. Są to takie linie wystające jedna przy drugiej i robią taką mozaikę dziwnie odbijającą światło. Tutaj widać tąfakturę:

5af8a265e30ce_continental_contiwintercontactts830p_lefthalf.jpg.b98bee18ddda1864a7fb4c06d8a4dd95.jpg

 

Tutaj nawet na fabrycznym zdjęciu opony widać, że wygląda fatalnie ;d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, Gesiu_15 napisał:

MP Tire Mousse na inne oponki i wrzuć zdjęcia jakbyś mógł

Taki był plan, tylko że aparat pojechał w druga stronę ;)

Ale nadrobię to ;)

Do Mousse obowiazkowo rękawiczki i gąbeczka - najlepiej te aplikatory w plastiku od @Good Stuff

9 godzin temu, Strus napisał:

 

Wojtek, przyznam że patrząc na te opony i zdjęcia to w życiu bym tego produktu nie kupił. Wygląda to fatalnie

tak na zdjeciu wyglada to fatalnie... moja suszarka poległa :( Na żywo jest elegancko :)

9 godzin temu, YOBACK napisał:

Ta opona Continentala akurat ma taką fakturę na froncie, że niestety nic tam nie wygląda dobrze

"na ocznie" wygląda dobrze ale w aparacie zawsze wychodzą kwiatki, jakby załamania lustra. Mam je tez w MK3.... uhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eryczek napisał:

@Piotrek, jak ten Dash Away pachnie?

Zamiast @Piotrek odpowiem - wg mnie pachnie lekko "kolońsko", jak woda po goleniu dla mężczyzn ;), ale z tych delikatnych (nie Wars, lub stary Brutal). Generalnie przyjemna odmiana od słodkich, owocowych zapachów IQD. Zapach utrzymuje się krótko, a sam produkt rzeczywiście daje matowe wykończenie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie, który atomizer to ten nowy? skuteczny? 
Co korzystam z blackwater to po odstawieniu widzę jak pięknie mi się leje po rączce ;/ 

Przelej do goodstuffa 500ml :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.