Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

@ADBL tak też zmieniając temat.

Interior Quick Detailer dalej jest Limited Edition ? W sensie nazewnictwa. Bo jeśli jest i to chyba ponad rok dalej dostępny to chyba już nie jest taki "Limited" :D

Tak z ciekawości pytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limited Edition była wprowadzona z nowym zapachem, ale ze przyjęła się rewelacyjnie pozostała już z tą nazwą. Bez sensu byłoby drukować teraz nowe etykiety tylko dlatego, ze jest „limited edition” a de facto nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Uwaga Panowie. Mamy ważny komunikat. Produkt MP body cream może podczas transportu (na pace u kuriera potrafi być dość cieplo) się roztopic i uciekać z opakowania. Co więcej po ponownym stężeniu może stracić swoje właściwości. W związku z powyższym wstrzymujemy sprzedaż tego produktu. Jeżeli komuś z Was dzieje się cokolwiek z tym produktem prosimy o kontakt. W ramach zadośćuczynienia wyślemy Wam inny produkt z naszej gamy w cenie równej lub wyższej MP bodywork cream. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajarany nowościami zamówiłem i ja z ANB. Wczoraj narzeczona odebrała paczkę ja wieczorem otworzyłem. Co zauważyłem? Po otwarciu kartonu ulatniał się piękny zapach. Zacząłem rozcinac strech i co? Cały mokry.. Aplikatory oba nasączone bodywork. Po otwarciu Tire Mousse jest cały jednak z Bodywork Creme jest nie halo. To nie krem a jakby woda? Dosyć sporo ubyło z opakowania :cry: No nic zostawiłem i leży na półce... Napisałem w tej kwestii priv i czekam na odpowiedź. 

/////

Dodaję zdjęcia jak to wygląda u mnie . Ubytek spory co widać :oRóżnica w konsystencji również widoczna

DSC_0113.jpg

DSC_0114.jpg

DSC_0115.jpg

DSC_0116.jpg

DSC_0117.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa, że tego nie sprawdziliście.... :roll: Wiadomo, że wszelkie zloty są w sezonie letnim, gdzie temperatury są wysokie, a użytkownicy MP body cream będą wozić go w swoich autach, które będą się nagrzewały jak przytoczona wyżej paka u kuriera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, YOBACK napisał:

@czakisek Wtopa nie wtopa, ale konsekwencje, to ponoszą oni, a nie klienci :)

Konsekwencje są gorsze niż pieniężne niestety... Cierpi najbardziej opinia i zaufanie :)

Nauczony doświadczeniem owej marki nie kupuje rzeczy dopiero wprowadzonych :) oczywiście bez obrazy :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dlatego wam nie odpisywałem. Zrobiłem trochę testów wczoraj, skonsultowałem się z kilkoma innymi testerami - na końcu uderzyliśmy do ADBL. Produkt do poprawy.

Wsadziłem go do zamrażalki ;)

22 godziny temu, yacek _b napisał:

Domel , a może druga fotka tego " kremiku " już po wypolerowaniu kurcze...

 

11 godzin temu, alexander.p napisał:

@Domel wrzucaj fotki maski

już 8 rano

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, yacek _b napisał:

Czyli jestem 35 zeta w plecy ?:blink:

nie jesteśmy :)

3 godziny temu, ADBL napisał:

W ramach zadośćuczynienia wyślemy Wam inny produkt z naszej gamy w cenie równej lub wyższej MP bodywork cream. 

Mimo wszystko czekam na nową wersję. Mam pacjenta który musi to dostać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yacek _b czytaj uważnie, producent napisał jak chce rozwiązać sprawę :)

3 godziny temu, ADBL napisał:

W ramach zadośćuczynienia wyślemy Wam inny produkt z naszej gamy w cenie równej lub wyższej MP bodywork cream. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gesiu_15 napisał:

@yacek _b czytaj uważnie. 

 

Grześ czytam , czytam , ale o co kurna tak właściwie chodzi , mazy , ciężko dopolerować , nie schnie ? Ja już zamówiłem u  partnera forum , nie chodzi mi o te śmieszne 35 zł , tylko co jest nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL  Może po prostu podajcie mniej/więcej datę planowaną na poprawę produktu, to wtedy pewnie dużo osób poczeka aż wyślecie im poprawiony MP bodywork. Myślę, że jak ktoś kupił ten produkt, to raczej chciałby go otrzymać poprawionego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie takie coś się przytrafiło . Zadzwoniono do mnie ze sklepu w którym zamawiałem ten " kremik " na lakier i przepraszali mnie , że mają problem z nowym produktem ADBL ( to było w piątek ) , pytam się co się stało , ano jest problem ze szczelnością pudełek i sporo opakowań się rozlało/wyciekło . Uzgodniłem że mają mi wysłać po " majowym weekendzie " . Nie wiem czy to problem opakować , czy nieostrożności przy transporcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, YOBACK napisał:

@yacek _b Z tego co widać, to problem nie dotyczy tylko nieszczelnych opakowań, ale produkt w wyższej temperaturze traci właciwości i się rozwarstwia.

Dokładnie. Rozwarstwil się u mnie i przez to stracił właściwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, yacek _b napisał:

ale o co kurna tak właściwie chodzi , mazy , ciężko dopolerować , nie schnie ?

świetnie pachnie, szybko wysycha i odparowuje, świetnie się dociera ale totalnie nie działa,bo nie ma żadnego efektu :):D

Czekamy na poprawkę :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, YOBACK napisał:

produkt w wyższej temperaturze traci właciwości i się rozwarstwia.

patrząc na fotki wstawione przez Grześka to konsystencja jest ładniejsza w tym preparacie do opon , a ten " wosk " to jak jakaś gęsta kaszka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 minut temu, yacek _b napisał:

patrząc na fotki wstawione przez Grześka to konsystencja jest ładniejsza w tym preparacie do opon , a ten " wosk " to jak jakaś gęsta kaszka .

w Bodyworku niestety jest wodnista - jakby woda sie skraplała leci po opakowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc...odebalem dziś z paczkomatu paczke z ANB, w ktorej miedzy innymi ADBL  Bodywork. O ile moj arsenał jest bogaty jeśli chodzi o ADBL to chyba to jest przegięcie. Etykieta odklejona, opakowanie "upaćkane" zawartością i dosłownie lejąca się po palcach konsystencja...nie wspomnę o aplikacji i docieraniu :/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.