Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ADBL napisał:

mega smierdzący temat ;). sam bylem świadkiem, jakoś 2 lata temu, wymiany w miesięcznym mercu cls całości wykładzin w bagażniku w którym komuś wylała się zawartość pudełka ze śledziami a auto stało 2 tygodnie na parkingu na słońcu. w okresie wakacyjnym.

to chyba jeszcze nie czuliście aromatu rozlanej kiszonej kapusty po trzech tygodniach.No ale cóż potrzeba matką wynalazków i wierzę,że ADBL poradzi sobie i z takimi problemami prawda?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KHOT oczywiście masz rację, znam to,  mam dwójke i staram się zapobiegać niż leczyć chociaż nie zawsze wychodzi.

@Domel  podał konkretny przypadek, który nie jest mi obcy, kiedyś wracając z imprezy :oops: nie udało mi sie wyśiąśc z samochodu na szczęście wszystko wylądował w kieszeni drzwi, jak sie obudziłem to...wiec nawet dorosłemu może się przydarzyć :oops: 

 @ADBL czekamy na wasze produkty:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@ADBL Pytanie Glass Pro, Interrior Cleaner i eliminator zapachów przybliżony termin jest realny? Taki +/- 1 miesiąc. Czy eliminator zapachów będzie radził na podobnym poziomie co Chemspec KILL ODOR PLUS - o usuwania nieprzyjemnych zapachów z wnętrza pojazdu spowodowanych dymem, pleśnią, grzybem, moczem, wymiotami, potem, lekami, fermentującą żywnością i wiele innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa na wszystko o czym producent informuje w opisie tylko kupno 3,8l.. Jeżeli ADBL ma odległy termin wprowadzenia swojego do sprzedaży prawdopodobnie wleci znowu Chemspec. Zresztą mam dużo tej chemii od pre-sprayów i płynów do płukania i radzi sobie bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak że na telefonie nie mogę użyć funkcji cytowania, to wkleje coś co mnie zaciekawilo: (tekst wzięty z FB detailing service )

"

Piękna letnia pogoda sprawia że można śmiało sięgnąć po produkty które są stworzone dla przyjemności. Wszelkie konkursowe i zlotowe rozwiązania właśnie latem pokazują swoje mocne strony. Tym razem zestaw który cechuje się ultra łatwością aplikacji, ekstremalnym przyciemnieniem powierzchni i nawet maskowaniem defektów. Do tego niesamowicie apetyczne zapachy i te krople ! To co prawdziwy entuzjasta lubi najbardziej :)

ADBL

#detailingservice"

 

 

Mnie zastanawia ta ultra trwałość :)

Jaka jest wasza deklarowana trwałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 dzięki ;) Zakupione u @ANB Karol akurat skorzystałem z vouchera :D Zamówiony zestawik cały więc będzie co przetestować ;)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany podsyłam linka ;)

https://autonablask.pl/produkt/adbl-mp-cream-mousse-zestaw/

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam , to nie o to chodzi , ja jak ten niewierny Tomasz podchodzę jak pies do jeża , bardzo się bym cieszył żeby ten " kremik " się sprawdził i dawał fajny połysk , zwłaszcza że mam być banalna aplikacja , trwałość dla mnie może i być nawet 2 tygodnie , ale niech się błyszczy jak psu .... sam wiesz . Cena , no właśnie , to jest tańsze niż SSW i QW - hiciory od ADBL.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Z tego co wiem, jest to produkt stworzony na wszelkiego rodzaju zloty, spoty, wystawy, wesela etc - kiedy nie ma czasu na korekty i picowania a efekt ma być natychmiastowy - efekt WOW i do tego te produkty zostały stworzone. Mega look, błysk, shine - to ma skupiać uwagę natychmiast. Trwałość jest na ostatnim miejscu. @ADBL poprawcie mnie jeśli się mylę.

Ile razy zdarzało się wam krytykować auto wystawowe, zlotowe etc ? Mi całkiem niedawno:

Uważam, że produkty tego typu znajdą odbiorców.

 

Mój zestaw już do mnie leci :D Czarny wół zawodowy czeka na aplikację :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel dokładnie. W którymś temacie rano zaspany zadałem pytanie o trwałość. 

Odpowiedź była że trwałość 2-3 tygodniu (mazidło do lakieru)  i celem było szybkosc/łatwość aplikacji i efekt.

Pewnie tak samo będzie z mazidlem do oponek.

Chociaż powiem cena miazga ale zastanawia mnie zawartość "chemiczna" w tym. Czy to ma coś w sobie carnauby czy nie :)

Będzie ktoś w stanie podrzucić fotkę etykiety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem trwałości zmierzonej, a nie obiecywanej/przewidywanej. I ciekawy jestem późniejszych reakcji/komentarzy... Czy będą podobne, jak wobec produktów innych, "konkurencyjnych" firm, jeżeli okaże się, że trwałość rzeczywiście jest "wystawowa", do pierwszego mycia...? :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda - nie jest to produkt dla kogoś, kto chce zabezpieczyć lakier i poprawić jego wygląd na 1-2 m-ce i dłużej. Chodzi o to, że dotychczas produkty typu wosk/woskopodobne, lub dressing, których trwałość była zaledwie zauważalna, spotykały się najczęściej z falami krytyki - i to niezależnie, czy ich koszt wahał się blisko kosztów 4-5 bochenków chleba pszennego, czy też butelki dobrej whisky... Jestem ciekawy, czy tutaj taka krytyka również wystąpi... Tak, jak napisałeś - nie jest to produkt dla każdego, a na pewno nie dla typowego detailera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.