Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

I tu zaczynają się schody :o

Skuteczność i jakość produktu określa pośrednio również cenę.

Mogę napisać tylko, że będzie kosztował mniej niż IronX, a porównanie do prixa nie na miejscu :P

Z tymi butlami 5l to pomyślimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Etykieta jest na finishu...

Tylko na kleić na butlę i lada moment będzie na sklepie.

Wszystko robimy po raz pierwszy w takiej formie i chcieliśmy żeby było to dopracowane w najmniejszym szczególe. Maskotka firmy najbardziej opóźniła cały proces ale już jest także to kwestia dni (mam nadzieję :kox: )

Żeby nie być gołosłownym pianobijcą :lol: wrzucam wycięty wycinek pierwszej partii.

Nie pytajcie mnie ile tam ich stoi bo nie mam pojęcia :dontknow:

VRuBYSVl.jpg

 

Uprzedzając pytania: Po rozlaniu żel się klaruje/odpienia co zajmuje trochę czasu ze względu na jego dużą gęstość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Odpowiem za Chemika,

 

preorderów nie będzie, jeszcze chwila i sprzedajemy pełnoprawny produkt. :)

 

Ale na dzień dobry pewnie zrobimy promocyjną cenę, żeby wynagrodzić Was Autodbacze za pomoc oraz zachęcić pozostałych do wypróbowania naszego produktu. :ad:

 

Co do trzymania półek cenowych tenzi prix, rzecz niewykonalna :thumbdown: . Robimy wszystko na najczystszych i często najdroższych surowcach. Poza tym Vampire ze względu na swoją skuteczność będzie się i tak o wiele bardziej opłacał bo znacznie mniej go użyjesz. :evil::good:

 

xMarcin95x nic się nie martw. Pierwsza gotowa :D butelka poleci do Ciebie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Produkcja ready. Dopieszczamy etykietę i na to schodzi cholernie dużo czasu. :wallbash:

 

:wallbash:

 

Wiele rzeczy jak kwestie prawne, przygotowanie produkcji, czy nawet projektowanie etykiety robimy po raz pierwszy i czesto jest :dontknow: ....

 

Ale to uczy i przy kolejnych produktach (a Chemik to wariat i ma gotowych już kilkanaście prototypów, które narobią zamieszania) wszystko powinno iść już znacznie szybciej.

 

manio49 odezwij się na prv. moze cos poradzimy :D:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Żeby nie było, że się opie...szałość jakaś do nas wkradła zabawa musi trać dalej.

Na początek żeby nikt mi nie mówił, że Vampire nie nadaje się do lakieru:P

Nasz Vampire w cieplejsze dni traci na gęstości ale nie na lepkości. Czepia się wszystkiego jak szalony i siedzi :mrgreen: Znalazłem białą fabię przedstawicielską na, której coś tam widać ;) Użyłem małej buteleczki z małym atomizerem, w którą będą lane testery V w cenie nie pytajcie jakiej :kox:

BorNJ5Ll.jpg?1

 

Następna sprawa to kończące się mozolne prace nad naszym T and G :-]

Wybierzemy z Kubą najlepszy układ, który pójdzie do testów na forum.

Mogę powiedzieć tylko, że będzie bardzo miły w pracy i spłukanie go woda pod ciśnieniem nie będzie stanowiło problemu ;)

Dziaąłnie po ok 30-40 sec. od rozpylenia.

OTOSXIMl.jpg?1

zFiYbhVl.jpg?1

 

I na koniec to o co kilka osób pytało w tym temacie:)

Sam oprysk :

bVItdkZl.jpg?1

 

Trochę pędzlowania:

B5ha7BDl.jpg?1

 

 

A tak poza tym, że etykieta z wielkimi bólami się kończy robić, będę miał (myślę, że finalne lub prawie finalne) próbki po ok. 100ml:

-5szt. APC niskopienne

-5szt. APC wysokopienne

-5szt. TandG

-5szt. tire and rubber cleanera

-5szt. insect removera (nie jestem tego pewien bo czekam na info od osób, które mają go do pre-testów, jak zbiorę informacje na czas to też zrobię)

 

Wszystkie próbki będą przygotowane prawdopodobnie przed, a rozsyłane/przekazywane po Bożym Ciele za tydzień.

Do zgłaszania chęci potestowania czegoś będą utworzone odpowiednie tematy także w tym temacie proszę nie śmiecić :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Dalibyście radę stworzyć produkt o podobnych właściwościach ? ;)

 

http://www.autogeek.net/hydes-serum-rust-stopper.html

 

A dałbyś radę załatwić oryginał do porównań?? :kox::-]

Myślę, że jest to do zrobienia. Na razie muszę dokładnie przeanalizować jak od strony chemicznej powinno to działać bo jakiekolwiek info jest znikome na ten temat. W głowie powoli mi się układają ze 2-3 receptury, które wypróbuję w miarę możliwości jak najszybciej. Jaki będzie efekt? Zobaczymy.

Jeżeli się zgodzisz testować i opiniować, na razie nie oficjalnie, moje mikstury to z chęcią się tym zajmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Żona do mycia kuchni używa piany z puszki z rozpylaczem. Z tego co widzę to taka piana trzyma się też bardzo dobrze na powierzchniach pionowych. Gęstość jak piana do golenia. Dzięki temu że wolno spływa świetnie wgryza się w brud. Może byłaby możliwość zrobienia takiej piany aktywnej w sprayu? Pewnie problemem byłby tutaj wydajność i cena gotowego produktu? A może tylko do czyszczenia felg taki produkt zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor
Żona do mycia kuchni używa piany z puszki z rozpylaczem. Z tego co widzę to taka piana trzyma się też bardzo dobrze na powierzchniach pionowych. Gęstość jak piana do golenia. Dzięki temu że wolno spływa świetnie wgryza się w brud. Może byłaby możliwość zrobienia takiej piany aktywnej w sprayu? Pewnie problemem byłby tutaj wydajność i cena gotowego produktu? A może tylko do czyszczenia felg taki produkt zrobić?

 

Pewnie, że dałoby się zrobić taką gęstą, prawie niewysychającą, śmietankową (tylko z wyglądu) pianę. Cena jej jednak wyrywałaby z butów nie oszczędzając skarpetek :kox:

Postaram się to wypośrodkować tak żeby nasza piana odróżniała się od większości tego co jest na rynku ale nie dziurawiła kieszeni :good: za bardzo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Autodbacze!

 

Dziękujemy, że pytacie o nasz produkt (już niedługo będzie tu liczba mnoga) w waszych sklepach detailingowych. :good:

 

Dzięki temu rozpoczeliśmy współpracę z kolejnymi partnerami:

 

MotoGo, Detailershop oraz Centrum Blasku. Kolejni partnerzy już niedługo :):D. :good::good:

 

Dzięki :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.