Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu się pogodziłem i wszystko od ADBL'a przelewam do innych butelek ze sprawdzonymi atomizerami. Szkoda moich pieniędzy na wylewanie połowy przez palce. Poprawcie to panowie, bo w tej kwestii jesteście mocno w tyle za konkurencją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nwm , jak narazie odpukać nic się nie dzieje z butelkami i atomizerami :oSzczerze powiedziawszy nwm od czego jest uzależnione :D

Zdjęcie z sierpnia , do dnia dzisiejszego wyglądają tak jak na foto . Jak będzie się coś działo będę pisał .

DSC_0245.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Odchodząc delikatnie od tematu w tym roku mieliśmy Caddego jako nasz democar. Oczywiście dalej jest z nami i ma się dobrze.

Ale na nadchodzący sezon szukujemy coś większego. Mieliście okazję już widzieć na żywo u Nowickiego przy okazji mikołajkowej niespodzianki.

 

Ale dla tych co nie widzieli wklejamy fotki ;). Doszło jeszcze trochę smaczków od momentu zdjęć ale czekamy na fotografa żeby pokazać więcej ;).

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, ADBL napisał:

Chyba będziemy w stanie Was zaspokoić ;)

moja żona będzie zachwycona :D pierwsze perfumy nie dla niej ale do auta :D ogień :D

Czy będą jakieś paseczki zapachowe ? mikro próbki do powąchania ? jeśli to perfumy to trzeba najpierw z degustować

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuje MX Nowickiego za wszystkie tutoriale, sklep, obsługe, sklep rozumiem także ze macie jakąś reklamową umowe z nimi, ale czy na litość Boską czy Pan prowadzący musi się zawsze tak podniecac i trząść jak tylko widzi produkt marki ADBL.
Perfumy fajny pomysł, kiedy je wąchałem na raceismie, myślałem że będa one w atomizerach a tu taki pomysł, ciekawe jak bedzie z trwałością.
No i tak nie przedłużajać "tego jeszcze nie było" a chociażby znany areon, wiele zapachów jest tandetnych, ale wiele jest też całkiem całkiem np ich czarny

  • Lubię to 4
  • Super 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.