Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Tak mi się nasunęło, bo leje od kilku dni.

Czy planujecie coś takiego jak Wosk w płynie ? Taki ekstra lekki SSW ale nakładany bez dotykowo - po prostu cos jak Gyeon WetCoat ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Strus napisał:

@ADBL'e koffane a jakieś testerki na forum będą ? W życiu AIO nie miałem a niebawem skatowany akryl będę robił i chętnie bym się zapoznał z produktem

 

Dnia 14.09.2017 o 21:59, david2888 napisał:

@ADBL jakieś testerki planujecie rozdać? 

 

Dnia 14.09.2017 o 22:20, ADBL napisał:

Nie planujemy. ale planujemy małą pojemność; ).

:)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Strus napisał:

Talko gdzie ja Wam porysowane auto znajdę ? :D

No wlasnie taki konkurs na porysowane auta na forum maniakow :D gdzie walka z kazda rysa :mrgreen: dlatego ja nawet zdjecia nie wstawiam . Tyle ludzi sie zgłosiło  ze wole kupic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba @ADBL, dzięki za szybkie załatwianie sprawy z reklamacja 5l BJS. Paczka z MX odebrana i ilość rekompensaty jest godna naśladowania przez resztę konkurencji. No i ten AIO  - czas na tessssssty !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aio trzeba nałożyć jak każde inne? Czy jak essence ?, nie czekając aż wyschnie tylko na mokro ściągnąć mf? Czy oznaczenie poczekać 10 min tzn do wyschnięcia ? Jestem ciekaw czy zestawia białe ślady w ubytkach powstałych po uderzeniach kamyków?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL Nie mokrą mf , tylko na mokro jak środek jest mokry, wilgotny nie czekamy aż będzie suchy-pylacy jak w przypadku większości aio lub wosków , tylko ściągamy go suchą mf zanim wyschnie. Bo w opisie brakuje informacji poczekać 10 min "aż środek wyschnie" następnie zetrzyj mf tak mam to rozumieć ? Bo jeśli czekamy aż środek wyschnie to na 100% zostawia białe ślady w miejscu gdzie mamy ubytek lakieru po kamykach.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.