Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

chyba lepiej aby się ruszała ta osłona, bo jak będziesz myc i przywalisz w tarcze hamulcową, to będzie amortyzacja, a tak byś uderzał dłonią o "ścianę" 

 

hehe, i widać od razu, że nie da się każdego zadowolić :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie  to że nie da się każdego zadowolić , tylko wydaje mi się , że w szczotkach innych producentów raczej nic się nie rusza-telepie , dorabianie jakiejś pseudo teorii nic nie da ( amortyzacja :D ), mnie to by mocno wkurzało , a ten wątek jest po to , by chłopaki z ADBL wysłuchali różnych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up i bardzo dobrze lepiej zrobić testy. Rozdać kilka sztuk i zobaczyć jaka jest reakcja . Tylko proponuję założyć temat testy beta - przed produkcyjne, żeby ludzie nie mylili towaru z wersją finalną wprowadzoną do sprzedaży. I nie będzie problemów tak jak z rękawica... Chyba że Chińczycy źle przeliczyli rozmiar ręki Europejczyka i macie kontener rękawic ? Nic nie szkodzi wystarczy zmienić cenę, która robi cuda i nikomu nie będzie przeszkadzać szeroki ściągacz itd

  Miałem kupić waszą rękawice, ale ... kupiłem od prostaff, bo liczę na lepszy ściągacz a poza tym jest 10 zł tańsza .

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
26 minut temu, Gold_Car napisał:

@up i bardzo dobrze lepiej zrobić testy. Rozdać kilka sztuk i zobaczyć jaka jest reakcja . Tylko proponuję założyć temat testy beta - przed produkcyjne, żeby ludzie nie mylili towaru z wersją finalną wprowadzoną do sprzedaży. I nie będzie problemów tak jak z rękawica... Chyba że Chińczycy źle przeliczyli rozmiar ręki Europejczyka emoji6.png i macie kontener rękawic ? Nic nie szkodzi wystarczy zmienić cenę, która robi cuda i nikomu nie będzie przeszkadzać szeroki ściągacz itd emoji106.png

  Miałem kupić waszą rękawice, ale ... kupiłem od prostaff, bo liczę na lepszy ściągacz a poza tym jest 10 zł tańsza .

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

nasza rękawica jest dokładnie taka jaką planowaliśmy żeby była.

cena jest rozbojem w biały dzień jak za takiej jakości produkt:shock:. każdy ma pełne prawo do wyboru produktu jaki mu się podoba więc nie zamierzamy nikogo zmuszać do kupna ani zmniejszać ceny :D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby kosztowała 10zł to i tak znajdzie się jakiś "Janek" któremu coś tam nie podpasuje, a w tesco będzie za 8,99... Dziwne że na forum nikt nie krytykował identycznie wyglądających rękawic za 80zł... :lol: Proponuję podnieść ceny (po tym jak swoją kupię :D) i nie będzie problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
21 godzin temu, yacek _b napisał:

Tylko powiedźcie mi , dlaczego na jednej szczotce ( zdjęcie )  jest ta "osłona" przekrzywiona , to tak ma być ? Bo chyba powinna być solidnie zamocowana .

Szczotka wygląda na klon szczotki Daytona w której to, ta "osłonka" rusza się w każdą stronę i absolutnie nie chroni nas przed ubrudzeniem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Michał126 napisał:

Produkt okazuje się niedopracowany w pewnym obszarze i spotyka się to z krytyką - nie rozumiem, gdzie tu jest pole do niezrozumienia czy wykpiwania?

Dziwne że wspomniane przeze mnie rękawice za 80zł nie okazały się niedopracowane :) tam nikt nie narzekał na ściągacz. Dostaliście klona rękawicy za 80zł w połowie ceny to jeszcze wybrzydzacie. Najwięcej narzekają ci co i tak nie kupią. Ja myję rękawicą jak gąbką. Nie lubię jej zakładać na rękę więc mi i tak wszystko jedno. Chłonna jest, wydaje się być delikatna, cena pasuje. Wszystkim sie i tak nie dogodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.