Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.07.2018 o 19:23, ADBL napisał:

Kryman. Pokaż foto jaki masz trigger. Swoją drogą tar to preparat o super niskim napięciu powierzchniowo czynnym i dlatego może sprawiać problemu różnym triggerom.

Taki, czyli ten stary, ale to nie ma różnicy, bo inne produkty u mnie z tym starym nie ciekną. Szkoda, że kiedyś wyrzuciłem starą butelkę z pierwszym atomizerem, który o dziwo psikał dobrze i nie lał po palcach

tE43Luz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL szybkie pytanko do Was

Czy każdy Roller 15mm ma tak zamontowaną gumę która chroni mechanizm talerza, że ten na płaskich powierzchniach zatrzymuje się w ruchu rotacyjnym? Strasznie się wszystko wtedy w pobliżu grzeje aż śruba po odkręceniu talerza roztopiła mi rękawiczkę... W sumie po rozgrzaniu na pionowych powierzchniach też jest problem z ruchem rotacyjnym...

Maszyna przepracowała już kilka aut i w sumie jest spoko gdyby nie to, że trzeba mocno się skupiać podczas prowadzenia żeby ten ruch rotacyjny utrzymać w jakimś tam stopniu.

Na dzień dzisiejszy guma zdjęta i maszyna śmiga aż miło, tylko teraz boję się żeby nie zabić mechanizmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marsel1987 napisał:

@ADBL szybkie pytanko do Was

Czy każdy Roller 15mm ma tak zamontowaną gumę która chroni mechanizm talerza, że ten na płaskich powierzchniach zatrzymuje się w ruchu rotacyjnym?

W zestawie masz podkładke , wrzuć ją pod BP i problem zniknie .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wczoraj doszło 10 szt adbl shaker, na pierwszy rzut oka, wydają się być dużo solidniejsze niż poprzednie wersje, przelałem do nich aktualnie środek od sg extra dry czyli odpowiednik aktualnego bonnetu, tire cleaner, później przeleje adbl wipe out pro, zobaczymy czy wytrzyma, pierwsze wrażenia pozytywne, mgiełka fajna, spooooooro lepsza niż wcześniejsze wersje. Natomiast dwa razy zdarzyło mi się, że shaker z tire cleanerem mi delikatnie puścił i miałem mokry spust atomizera, jak by nie patrzeć, i tak jest sporo lepiej niż wcześniej, teraz zobaczymy trwałość ! Gratuluję udanego produktu, oby tak dalej ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, ADBL napisał:

Może ktoś porówna i wrzuci testy do odpowiedniego działu? 

giphy.gif

Z czym porównać ? Jakie są wymagania testu ?

37769267_10155637744926524_1986033757169

Może jeszcze z czymś innym ?

 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Nie mam już Wipe Out'a ADBL (opakowanie wyrzucone), ale T&G Removery innych firm są (dałbym sobie rękę uciąć) pakowane w butelki HDPE... Aż wieczorem zejdę i sprawdzę, w jakich butelkach są "wymywacze" i produkty T&G innych firm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ml Piany YETI lać do opryskiwacza 5litrów jak prewash zamiast piany? Pytam ponieważ na opakowaniu są tylko proporcje dla pianownic a ja mam opryskiwacz 5litrów zamiast pianownicy a nie chce przesadzić z ilością:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.