Skocz do zawartości

ADBL - nowa polska marka tworzona dla Was i dzięki Wam!


Chemik ADBL

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że jak pytałem to nie powiedzieliście kiedy wprowadzicie a tu bang :(

ADBL Wheel Sword 59,99 zł

Parametry:

Długość: 46 cm

Średnica: 10 cm

ADBL Wheel Dagger 54,99 zł

Parametry:

Długość: 44 cm

Średnica: 7 cm

Jak one są pakowne w specjalnym opakowaniu ?

ADBL-wizualizacja-WHEEL-sword-600x600.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak każdy inny "drapak". Poczekam na testy czy: "Technologia pierzasto zakończonych włókiem pozwala na zastosowanie jej w przypadku najbardziej delikatnych i wymagających wykończeń" okaże się tylko marketingowym bełkotem czy nie :) bardziej interesuje mnie coś naprawdę delikatnego jak Gyeon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, Fredi88 napisał:

bardziej interesuje mnie coś naprawdę delikatnego jak Gyeon :)

Gyeon ma w ofercie szczotki włókniste czy mówimy o tych z MF ?

Mam Gyeona i nie wchodzi nawet w 16" ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Domel napisał:

Mam Gyeona i nie wchodzi nawet w 16" ....

Tak, te z mf. Właśnie dlatego wstrzymuję się ciągle z zakupem a felgi myję rękawicami lub z wierzchu szczotką mothersa. Liczę że pojawi się coś delikatnego ale na tyle cienkiego że wejdzie w moje zimowe felgi gdzie wiele miejsca nie ma.

20170510_101133.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, Fredi88 napisał:

Liczę że pojawi się coś delikatnego ale na tyle cienkiego że wejdzie w moje zimowe felgi gdzie wiele miejsca nie ma.

tez czekam na taki produkt :D

Przyciąłem jedną szczotkę z wełny żeby wlazła ;)

 

ADBL czekamy na wasz ruch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Tak, te z mf. Właśnie dlatego wstrzymuję się ciągle z zakupem a felgi myję rękawicami lub z wierzchu szczotką mothersa. Liczę że pojawi się coś delikatnego ale na tyle cienkiego że wejdzie w moje zimowe felgi gdzie wiele miejsca nie ma.
 


Wheel whoolies. Mam komplet i do szprychowych są idealne.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Bang będzie dzis bo szczoty musiały dotrzeć do sklepów ;).

nie są to szczotki z mikrofibry ale są bardziej miekkie niz te na rynku. nie jest to też polka cenowa firmy ktora zostala tu wspominana ;).
zapewne testy na forum pojawią sie wkrótce :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ADBL mam nadzieje że za tą poniedziałekową rewolucją stoją również nowe atmozery. Dzisiaj w połowie pracy, nie dosyć ze lał po palcach to jeszcze przestał w ogole działać. Panowie zróbcie coś z tym bo produkty bardzo dobre, ale niesmak pozostaje...

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę. na razie planujemy znacznie wiekszą rewolucje jeżeli chodzi o naszą markę. szczegóły juz w poniedziałek
A kiedy rewolucja zawita do sklepów?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL - rzeczywiście, kwestia lepszych butelek i atomizerów to (moim zdaniem) priorytet. Atomizery nadal leją, butelki się odkształcają... Mniej więcej 15% Frosta spłynęło po butelce, a nie po szybie, podobnie dzieje się już z SSW, butelki zasysają się praktycznie we wszystkich produktach (jedynym, w którym absolutnie nic się nie dzieje z butelką, jest Warrior :shock:). Niech nawet, ze zmianą butelek i atomizerów na lepsze, cena produktów pójdzie do góry o 2-3 pln - ale niech w końcu opakowania i atomizery dorównają jakością do Waszej chemii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy ta rewolucja to będą butelki i atomizery. Najpierw pasowało by się pozbyć, ze sklepów starych opakowań. A gdzieś ADBL pisało, że i tak najpierw w nowych opakowaniach będzie ssw a potem reszta co potrwa pewnie z pół roku a to nie rewolucja a ewolucja

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Eidos71 napisał:

jedynym, w którym absolutnie nic się nie dzieje z butelką, jest Warrior :shock:

Spójrz na produkt po lewej :lol: a tu był jeszcze nieużyty...

20170428_141531.jpg

 

Ja jestem wyrozumiały i dopóki mi się butelki nie przewracają to jakoś specjalnie nie narzekam, ale zastąpienie atomizerów v2 wesją trzecią to jakieś nieporozumienie. Z tamtymi się nic nie działo. Były oszczędniejsze. Nie lały po rękach... Także nowe butle spoko, ale ja najbardziej czekam na atomizery bo obecne to niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ADBL lepiej niech upuści z ceny kilka zł ( na nową butelkę) ze swoich produktów a na etykietach niech będzie napis "przelać produkt" i każdy kupi sobie zastępczą butelkę i atomizer. Tyle się trąbi a produkty jak były w syfie tak są dalej.

  • Lubię to 5
  • Okay 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ziomson napisał:

Ja gdy kupuje produkty adbl odruchowo wrzucam do koszyka butelke GS i po problemie. :D

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

no proszę cie... a nie ma innych produktów?

47 minut temu, kusiu napisał:

@ADBL lepiej niech upuści z ceny kilka zł ( na nową butelkę) ze swoich produktów a na etykietach niech będzie napis "przelać produkt" i każdy kupi sobie zastępczą butelkę i atomizer. Tyle się trąbi a produkty jak były w syfie tak są dalej.

eeee,  bańki 5l są spoko. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.