Skocz do zawartości

Mycie ręczne/bezdotykowe Olsztyn


Misiek_ol

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce wymyć sobie auto sam bez stresu to zapraszam do kontaktowania się.

Startuję teraz z myjnią ręczną na terenie Agromy Olsztyn, póki co myjka nie jest wiecznie w użytku ;)

Super, informacja. Czy przewidujesz dla kolegów z forum zgodę na bezproblemowe mycie, nie tylko w nocnych porach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę o warunkach: budynek zadaszony, z prądem (światłem), prace raczej gdzieś w "okienkach" jak mam wolne stanowisko (po nocach lepiej odpuśćmy sobie takie prace), odkurzacz normalny do pracy i wysłużonego dziadka.

Ogółem uważam że jeżeli ktoś chce wypróbować stanowisko to zapraszam na Pw bądź nr tel. 603 802 956.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U kolegi PureSteam byłem w ciągu tygodnia z myślą aby zostawić swoją toyotę. Nawet umówiliśmy się wstępnie na kolejny dzień ale plany zawodowe uniemożliwiły mi pozostawienie samochodu na dłuższy czas. Ale powiem szczerze, że lokalizacja bardzo fajna. Można wymyć i spokojnie bawić się na placu obok. Trzeba się umówić, nie ma innego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kiedyś był BlingShop przy wylocie na Mrągowo, tam gdzie Bling Factory, ale chyba padła inicjatywa, bo strona internetowa od jakiegoś czasu nie działa. Partner forum swoją drogą, możesz poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trochę odbiegnę od tematu. Czy ktoś z Was posiada miernik lakieru? Przymierzam się do polerki lakieru, ale chciałbym najpierw określić na ile mogę sobie pozwolić :) Auto dość leciwe w czerwonym akrylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Ja niestety nie pomogę (jeśli chodzi o miernik)

może wiecie gdzie w Olsztynie (lub okolicy) można samemu coś podłubać przy aucie ?

np. wynająć stanowisko w serwisie i samemu pomajstrować ?

zależy mi na kompresorze i choćby kobyłkach albo najeździe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie myślę że już czas umyć coś razem. Co prawda czasu coraz mniej, ale te 2h każdy z nas może poświęcić na spotkanie. W tym roku jeszcze nie myliśmy razem a doszło trochę użytkowników. Zapraszam też tych co chcą zobaczyć popytać, wytłumaczę podpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Panowie, trochę odbiegnę od tematu. Czy ktoś z Was posiada miernik lakieru? Przymierzam się do polerki lakieru, ale chciałbym najpierw określić na ile mogę sobie pozwolić :) Auto dość leciwe w czerwonym akrylu.

Widziałem ogłoszenie o możliwości wypożyczenia miernika w ubezpieczeniach zieniewicz w Olsztynie. Popytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ma ktoś w Olsztynie przerobionego Marolexa? Ja sobie kupiłem, zrobiłem z oryginalnych filców glorii + sitko z perlatora i nie mogę dojść do ładu z pianą, chyba coś z dziurkami nachrzaniłem i chętnie bym porównał z kimś, kto ma ładną pianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Widziałem ogłoszenie o możliwości wypożyczenia miernika w ubezpieczeniach zieniewicz w Olsztynie. Popytaj

 

Już nieaktualne, poleciałem :ad: bez miernika ;) ale dzięki za namiar, jeszcze kilka elementów mam do sprawdzenia.

 

Ktoś w tygodniu autko będzie mył, może jakiś spocik? Mam mega brudne punto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Hej wszystkim z regionu...

 

Czy ktoś tu jeszcze jest z Olsztyna lub okolic, kto myje na myjniach auta :o ?

Chciałbym podjechać i zerknąć na kogoś doświadczonego, żeby nie porysować lakieru w nowym aucie :). Od czasu kupna bryki póki co jeżdżę na myjkę ciśnieniową i tam korzystam z 2 programów - bez "woskowania".

 

Czy ta myjnia u kolegi Puresteam jeszcze funkcjonuje i da radę tam umyć na 2 wiadra i czy wystarczy przywieźć same wiadra a w wodę można się zaopatrzeć na miejscu, czy trzeba ciągnąć i "drzewo do lasu"?

 

Chciałem z początku kupić jedynie rękawicę i myć nią po programie "piana" na jakiejś myjni ciśnieniowej a potem wycieranie i jakiś QD na początek, ale już wyczytałem, że to kiepski pomysł (te wycieranie, gdy źle umyty samochód).

 

Szukam teraz miejscówki, żeby można było umyć na spokojnie autko na 2 wiadra. Jak coś takiego znajdę, to zacznę kompletować sprzęcicho.

Macie jakieś nowe miejscówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.