Skocz do zawartości

Mycie ręczne/bezdotykowe Olsztyn


Misiek_ol

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę osób jest na forum z Olsztyna i okolic. Pytanie, gdzie myjecie auta. Macie sprawdzone myjnie gdzie można samemu wymyć auta i nikt nas nie przegoni ?? Na bezdotykach jest za wszędzie zakaz mycia własnym sprzętem, ale może jest miejsce gdzie są do tego idealne warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsze myjnie to Agapit na zatoorzu szcegolni w weekend, na plus duzy plac gdzie mozna sie pobawic w szczegoly, ale czesto jest kolejka, na drugim miejscu shell na wylocie w strone ostrody bylem 3-4 razy i oprocz mnie to bylem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

O shell na dk16 nie bylem nigdy ale na sikorskiego k/biedronki jest przeciesz jedno stanowisko bez karczera na monety i zawsze jade tam jak chce umyc recznie ;) na dwa wiadra.

 

Pozdrawiam

 

Poza tym rano i wieczorem na kazdym bezdotyku da rade opanować na stanowisku. 8-):evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na bezdotyku na Cichej (stacja Statoil) - babeczka z obsługi stacji powiedziała, że nie ma nic przeciwko myciu na dwa wiaderka. Będzie trzeba po weekendzie spróbować.
a gdzie tam stacja statoil .....w tej okolicy to Bliska ale na Zientary ? :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odwiedziłem sklepik na Lubelskiej i były pierwsze ostrzejsze szlify na zatorzańskim Agapicie. Najlepsze miejsce do mycia w Olsztynie. Spędziłem tam dzisiaj czas od 9 do 11:30 i nikt się nie burzył, jak myłem koła/ felgi, czy polerowałem lakier.

 

Będzie się można kiedyś umówić na zbiorowe mycie. W lato, po 19 jest tam pusto w dni powszednie, a plac jest ogromny- jest gdzie pracować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie problemem jest pianownica czy środki do felg. Problemem jest zajęcie stanowiska i mycie samemu na wiadrach, własnym szamponem itd. Czyli zajmujesz miejsce a płacisz generalnie za samo spłukanie auta.

Za myciem zbiorowym jestem jak najbardziej za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam po 16 nie ma nikogo z pracowników Agapitu 8-) Więc jak się trafi brak kolejki, można robić co dusza zapragnie :D Ewentualnie ludzie, którzy czekając w kolejce zaczną się burzyć. Zawsze wiaderka można odstawić i odczekać te parę minut, aż się zluźni :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obmywałem z kurzu Clio na Dajtkach właśnie, przy Shellu i powiem Wam, że za 2zł obleciałem samochód kilka razy z zatrzymywaniem się na felgi. Są dwa stanowiska, odkurzacz i miejsce na spotkanko, tak, jak napisał piont :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.