Skocz do zawartości

Jaki płyn do spryskiwaczy ?


19Urban94

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Organika produkuje płyn letni dla Biedronki, 5l-5zł :) Kolor zielony, myje całkiem ładnie i fajnie pachnie jabłkami... Używam na przemiennie z tym z Lidla który też jest bardzo dobry. Zresztą ile tych płynów idzie w ciągu sezonu. 3-6 banieczek? Więc w tym przypadku nie wymyślam i biorę to co jest dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOBOS, O wielkie dzięki za namiar na sklep :)

 

[ Komentarz dodany przez: rychu: 11 Czerwiec 2013, 14:25 ]

Jak masz działalność to ok.

Sklepy i Punkty Sprzedaży dla klientów Würth Polska i innych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako, że cały zbiorniczek już wypryskany, to z czystym sumieniem mogę polecić tabletki z Biedronki(2szt. za 5 Pln,1 szt. na 5 litrów wody). Kupiłem jako ciekawostkę, a tu miłe zaskoczenie, świetnie domywają, nie ma zacieków ani plam na lakierze, zapach(jak dla mnie niewyczuwalny, nie wali chemią). Sprawdzają się lepiej niż niektóre "firmowe" płyny, które miałem już okazję przetestować, a koszt symboliczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weglus nawet nie pamietam jaka firma robi te tabletki :dontknow: . Organikę też testowałem i byłem nawet zadowolony. Przy roztworze z tabletek już samo podawanie na szyby jest lepsze, wrażenie jakby leciała sama woda(intensywność większa niż gotowego płynu) a domywanie super :)

edit

A oto fotka

tabletki.jpeg.31517de1d06842cc08ce44558729416d.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jaką wodą rozrabiacie te tabletki?

Zwykłą z kranu czy demineralizowaną?

 

lepiej z demineralizowaną.. ja wcale nie mam aż tak twardej wody a po słukaniu auta jak nie wytrę to jest pełno śladów kamienia, wiec co dopiero w spryskach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jaką wodą rozrabiacie te tabletki?

Zwykłą z kranu czy demineralizowaną?

Bezpieczniej pewnie z demineralizowaną, chociaż tabletki, jeśli zawierzyć zapewnieniom producentów, można rozpuszczać w każdej wodzie, dzięki środkom zmiękczającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Yasiek, Taka różnica? W porównaniu do czego?

 

Ja kupiłem, zabrałem do auta buteleczkę oraz wodę demineralizowaną i w trasę autostradą ale jakoś mało owadów było i nie używałem wcale spryskiwaczy. Dopiero w drodze powrotnej trochę się szyba pobrudziła i żeby płyn się szybciej skończył wypsikałem resztę ale już nie zdążyłem potestować skuteczności Wurtha ;)

 

Ja kupowałem w KANIRO z Raciborza po 3,70zł, wysyłka pocztą za 4 zł (do 5 sztuk).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej zalany miałem koncentrat Opla, który zachwalili mi na serwisie. A jeszcze wcześniej miałem Shellowski płyn.

 

Bardzo szybko pozbył się owadów z szyby i szybko odparował. O ile w buteleczce czuć brzoskwiniowy zapach to już po rozrobieniu i psikaniu ja go nie czułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.