Skocz do zawartości

Shiny Garage Interior Cleaner


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Dzięki uprzejmości kolegów z Shiny Garage dostałem możliwość przetestowania ich nowego produktu jakim jest Interior Cleaner

 

Słowo od producenta:

Interior Cleaner-gotowy do użycia,wielofunkcyjny preparat do czyszczenia wszelkich powierzchni jak plastiki,tapicerka czy skóra.

 

Otrzymałem 150-200ml zielonego płynu w butelce pet,instrukcję oraz naklejkę :-]

Do walki z Interior Cleaner stanął mój dotychczasowy lider AUTOGLYM Interior Shampoo

Zapach SG to zielone jabłko(moim zdaniem) i tutaj jest już przewaga nad AG którego zapach jest mocno chemiczny aczkolwiek nie duszący. Przedmiotem testów jest tapicerka Matiza więc do rzeczy:

s2d653.jpg

jak widać bardzo wysoko postawiona poprzeczka ale w końcu ma to być test więc nie będę czyścił zakurzonych powierzchni

2d27oy1.jpg

1z6f3g7.jpg

jako że możliwości AG znam strona bardziej brudna trafiła się SG :-]

2dt59h0.jpg

teraz srawdzimy działanie na plastikach

otqnt4.jpg

dvpwjq.jpg

jak widać SG dał radę :-]

i malutka próba na fotelach materiałowych po prawej stronie wyraźnie jaśniejsza strona a więc i w tym temacie SG sobie radzi :-]

wrnndj.jpg

 

Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania IC,jeśli cena będzie bardziej atrakcyjna aniżeli AG to mam nowego lidera :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Do mnie też dotarło, niestety od wtorku lezę z antybiotykiem w garści :/ i nie wiem kiedy mnie puści choróbsko :zly:

Co do zapachu jest bardzo przyjemny. ale ja skojarzyłem z melonem ( ale moje powonienie chyba już wtedy było nadwyrężone)

Jak tylko wydobrzeję to postaram się coś wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pora i na mnie :D

podziękowanie dla Shiny Garage za próbkę do testów :good:

co otrzymałem ; ok 200ml gotowego produktu w butelce z atomizerem, 'manuala' jak co i czym używać oraz naklejkę (jeszcze parę testów dla Was i obkleję sobie nimi cały pokój :D

pierwsza rzecz na co zwróciłem uwagę to zapach ; no trafiliście w to co lubię najbardziej ! zielone jabłuszko :D praca z tym środkiem to przyjemność a w aucie pachniało jak nie wiem :D

do rzeczy

pacjent na testy to VW Polo 2001 rok

 

pomocnicy do walki :)

cw53.jpg

 

pierwsze próby, typowe zabrudzenie przy wchodzeniu i kopniaku butem we wszystko co się da, jak sobie poradzi ? :o

 

w2zm.jpg

 

a no tak :P

 

nif6.jpg

 

teraz wykładzina podłogi niby nie brudna

 

rxax.jpg

 

tutaj pomocnik. szczoteczka Colourlock i pianowniczka

ewnr.jpg

 

a jednak coś puściło :-]

 

y381.jpg

 

z2ut.jpg

prawa strona czyszczona widać ze wrócił żywszy kolor. oczywiście zdjęcie po wysuszeniu

 

 

przedni słupek

 

i5vn.jpg

 

i po

 

xuk7.jpg

 

tutaj próba na czystym wiec efekt nie za bardzo widoczny

 

hsqs.jpg

 

cmcg.jpg

 

tkjx.jpg

 

tłuste plamy kolo popielniczki

 

hpvl.jpg

 

całkiem ładnie puściło

 

t9ts.jpg

 

tutaj to samo :)

 

qqw1.jpg

 

h5x1.jpg

 

 

skopany próg

 

jywp.jpg

 

zmsh.jpg

 

 

kolejna sprawa, z tym był problem ale puściło przy użyciu szczoteczki :)

 

 

39e9.jpg

 

70fl.jpg

 

kolejne zabrudzenia tym razem na boczku drzwi

 

ut95.jpg

 

ifqe.jpg

 

próba jak puści z tapicerki na drzwiach

 

 

1oal.jpg

 

 

całkiem całkiem :-]

29xj.jpg

 

plamy na fotelu kierowcy :)

 

1ta4.jpg

 

uo4k.jpg

 

sxn8.jpg

 

 

i na koniec coś co każdy z nas lubi :D 50/50

 

dywanik kierowcy :-]

 

 

yf2n.jpg

 

93ze.jpg

 

0j9o.jpg

 

wszystkie zdjęcia środka robione po dłuższym wygrzaniu wnętrza wiec nie są to mokre ślady tylko to jak działa Interior Cleaner

 

bardzo fajny środek, zapach umila prace z nim, wystarczająco mocny aby poradzić sobie z ciężkim brudem. z atomizera nie pieni się zbyt mocno z pianowniczki piana jest gęsta i fajnie się z nią pracuje. cena produktu zachęca do zakupu :] produkt godny polecenia !!!!

 

 

 

Shiny Garage jeszcze raz dzięki za próbkę i polecam się na przyszłość ! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja szczoteczki używałem tylko do dywanika i do tej plamy na boczku drzwi. Stosuje taka technikę ze najpierw robie oprysk z atomizera żeby rozpuścilo brud a następnie pianowniczka i szczoteczka wkracza do akcji. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spóźnione ale brak czasu strasznie mi uniemożliwiał przeprowadzenie testu.Koledzy sprawili się znakomicie więc ja tylko uzupełnię.

 

Zapach rewelacja i faktycznie jest to zielone jabłuszko.

 

 

Nie ma sensu pisać i pokazywać, że ładnie ściąga ślady po butach, czy paluchach przygotowując pod dressing ( bardzo ładny zapach zielonego jabłka uzupełnia się z Shiny Garage Apple Plastic Dressing)

 

 

 

Użyłem na plamach tapicerki z tyłu. na próbę.

Psikałem, wypracowałem szczoteczką colourlock i prztetarłem mokrą MF

 

SG%2520%25281%2520of%25201%2529.jpg

 

Po wyschnięciu

 

SG%2520%25281%2520of%25201%2529-2.jpg

 

 

W dotyku po wyschnięciu nic się nie klei. Gdybym nie miał na stanie innych produktów to na pewno bym zamówił, Chyba że bratu sprezentuję zestaw Shiny Garage Interior Cleaner oraz Shiny Garage Apple Plastic Dressing

 

Bardzo fajny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Również mogę dopisać same plusy o produkcie Shiny Garage Interior Cleaner

Obecnie sprawdzany na tapicerce i efekt jak u kolegów bardzo fajne ożywienie koloru i pozbycie dość sporego przebarwienia z brudu co miło mnie zaskoczyło bo przy tak prostej aplikacji efekt jest na 5 z plusem a przez to pranie fotela poczeka jeszcze na cieplejsze dni ;).

Środek jak zauważyli inni nie pozostawia czyszczonej powierzchni lepkiej. Shiny oby tak dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

to teraz trochę ode mnie, sadze ze każdy posiada w swoim arsenale APC, dlatego nie używałem go na plastikach. Spróbowałem na daszku słonecznym oraz srodze brudnym siedzeniu w fordzie focusie.

SvRXpQY.jpg

 

pierwsza 50 u góry jeszcze mokra

av7yU6e.jpg

99A4gVp.jpg

 

Spróbowałem również na podsufitce, tutaj ciężko się dopatrzeć jakiejkolwiek różnicy, może jak wyschnie porządnie.

 

npr6iVj.jpg

zpralyC.jpg

no może jest odcinka w dolnym lewym rogu ;)

 

daszek, widać gdzie było działane

 

5YkTdQt.jpg

vkaKVZF.jpg

 

i to by było na tyle, z plusów:

zapach- w pierwszym kontakcie zielone jabłuszko, jak się dłużej "wwącha" to wyczuwalne nuty mango :D

cena

 

z minusów to to, że połowicznie potwierdziło się, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Dlaczego połowicznie? Otóż dlatego, że środek zbyt mocny nie jest. Na tyle natomiast żeby lżejszy brud nim zmyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.