Skocz do zawartości

Mercedes Benz S 320 CDI - JEDYNY TAKI ZOBACZ


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mariusz, poleciałeś po bandzie Ci powiem :) genialna robota!

rozumiem, że mniejsza BMka wymieniona na S-Klasę? :)

 

wszedłem też na wykopa i rozwalił mnie ten komentarz:

A teraz sobie pomyślcie ile byłoby klikania jakby Gazeta zrobiła z tego artykuł ;)
:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rzadka się wypowiadam na forumie, ale tu muszę zostawić ślad.

 

poranek w pracy na wielkim propsie zapewniony. cygan dostał drugie życie, po prostu.

dawno nie było co oglądać kompleksowego na forumie, a tu wyskoczyłeś Waść z takim klocem relacją, którą po prostu z każdym dalszym zdjęciem należało doceniać coraz bardziej.

 

świetna sprawa z tłumieniem. powiedz mi tylko - nie było miejsca na filc? same maty dają, ale nie tak dużo jak ich połączenie z filcem poroso. to on zabiera w siebie szum, choć w cyganie tej klasy pewnie i tak blacha jest bardzo gruba.

 

jak dużo i jaki konkretnie rodzaj STP wykleiłeś?

uszczelki czymś "spulchniałeś" przed flokiem? u mnie w accordzie z 2002 roku uszczelki zrobiły się nieco plastikowe i muszę się pogłowić jak przywrócić im gumowatość, bo na tym tracę masę komfortu w drzwiach. wiatr mi chula tu i ówdzie zabierając ciszę jazdy.

 

jednym słowem, bank Waść rozbiłeś na 2013, końcówkę roku zapodałeś konkretną. gratulacje. wzór, za którym podążę w 2014 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Jak go nie było to był spokój.

Jak wpadł to od razu na ostrej wk..ie, najpierw rozniósł wszystko, potem pozamiatał...

Tak samo z eSką - rozebrał i poskładał.

Podejrzewam, że relacją warto byłoby się pochwalić za granicą i tylko czekać aż firma MB w ramach reklamy podaruje Ci najnowszą eSkę :)

 

Zazdroszczę ilości wolnego czasu jaki mogłeś poświęcić furce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rzadka się wypowiadam na forumie, ale tu muszę zostawić ślad.

 

poranek w pracy na wielkim propsie zapewniony. cygan dostał drugie życie, po prostu.

dawno nie było co oglądać kompleksowego na forumie, a tu wyskoczyłeś Waść z takim klocem relacją, którą po prostu z każdym dalszym zdjęciem należało doceniać coraz bardziej.

 

świetna sprawa z tłumieniem. powiedz mi tylko - nie było miejsca na filc? same maty dają, ale nie tak dużo jak ich połączenie z filcem poroso. to on zabiera w siebie szum, choć w cyganie tej klasy pewnie i tak blacha jest bardzo gruba.

 

jak dużo i jaki konkretnie rodzaj STP wykleiłeś?

uszczelki czymś "spulchniałeś" przed flokiem? u mnie w accordzie z 2002 roku uszczelki zrobiły się nieco plastikowe i muszę się pogłowić jak przywrócić im gumowatość, bo na tym tracę masę komfortu w drzwiach. wiatr mi chula tu i ówdzie zabierając ciszę jazdy.

 

jednym słowem, bank Waść rozbiłeś na 2013, końcówkę roku zapodałeś konkretną. gratulacje. wzór, za którym podążę w 2014 roku.

 

[ Dodano: 30 Grudzień 2013, 10:38 ]

sql padło ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wreszcie :)

 

Ogólnie powiem tak, jak już zostało powiedziane, zdjęcia oddają 30% relacji.

Jeździ sie mega, po wyciszeniu cichszy od wersji z benzyniakiem. Ogólnie ciężko się zorientować jaki ma motor jadąc w środku.

Wersja kolorystyczna bardzo fajna, a nie tylko beż i czarny. Tu jest mega.

Co do felg - cygany robio robote.

 

:good:

 

 

:good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod olbrzymim wrażeniem. Dało mi to zrozumienia, że to auto dla Prezesa :P

Bardzo podoba mi się podejście, ale jak widziałem, że wygłuszyłeś S-klasę to pomyslałem - zwariował ;)

Szacun za wszystko.

PS> Napędzasz wzmacniacz oryginalnym Comandem? Nie miałes BOSE u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna sprawa z tłumieniem. powiedz mi tylko - nie było miejsca na filc?

 

nie było miejsca, wszytko jest spasowane na styk a pod wykładziną jest 5-7cm gąbki wygłuszającej fabrycznej.

 

jak dużo i jaki konkretnie rodzaj STP wykleiłeś?

 

 

StP SILVER MATA WYGŁUSZAJĄCA BUTYLOWA

 

a ile już nie pamiętam 40-50szt tych dużych 75x53

 

uszczelki czymś "spulchniałeś" przed flokiem?

 

Nic z nimi nie robiłem i jest :good:

 

PS> Napędzasz wzmacniacz oryginalnym Comandem? Nie miałes BOSE u siebie?

 

Tak, nie było Bose ale po montażu całości wystarcza :-]:song::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.