Skocz do zawartości

Mercedes Benz S 320 CDI - JEDYNY TAKI ZOBACZ


Rekomendowane odpowiedzi

Dłubał, dłubał i coś z tego ulepił. Najs. :):good:

Nie wiem czy były wersje z czarnym wnętrzem, bo na Mercedesach kompletnie się nie znam i mnie zupełnie nie rajcują, ale osobiście bym zmienił środek z jasnego na ciemny. :mrgreen:

 

Były tez czarne-w W220 istnialo kilka standardowych zestawien kolorystycznych wnetrza.Wedlug mnie najlepiej prezentuje sie beżowe wnętrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gratulacje:) naprawdę fajnie wykonana praca, ale na wszystko potrzeba sporo czasu żeby tak dobrze wszystko wyczyścić. Co do brudnego wnętrza to poprostu auto służyło do jazdy do pracy być może właściciel nie raz jechał w aucie w brudnym ubraniu o czym świadczą zapuszczone skóry itd. przecież to że się drogie auto nie oznacza że trzeba na nie dmuchać chuchać itd. szkoda tylko że mały detal w środku nie dał się niczym doczyścić zapewnie brud zmieszał się z potem i pod wpływem ciepła wklepił się jak cement w skóre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwal się jeszcze co tam mechanicznie było dłubane?

 

W skrócie:

- wymiana szyby czołowej

- regeneracja turbo

- wymiana wtrysków

- uszczelnienie układu chodzenia z wymianą płynów

- wszystkie końcówki, drążki, wahacze

- wymiana tarczy i klocków oraz płyn

- wymiana świec żarowych

- paski,

- sprzęgło alternatora

- płyny most, skrzynia, itp

- itp

 

 

dzinkins, pamiętasz może czym robiłeś drewno i piano słupki? :o

 

różne kombinacje past, standard jak na lakierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kwotę trzeba zapłacić za auto w stanie początkowym? Rozumie, że małą albo bardzo małą jak za taki samochód, ale o jakiej kwocie rozmawiamy?

A nie pytam dlatego, że jestem wścibski, tylko pytam czy nie lepiej było dołożyć parę złotych i kupić auto w lepszym stanie? Tak z czystej ciekawości. Czy cały nakład kasy i czasu w końcowym rozrachunku się opłacił? :) Satysfakcja jest, ale czy kasa się zgadza na koniec. Tak patrząc na zdjęcia, pomyślałem, że w miejsce starego "ekranu" można by wsadzić coś fajnego, dużego, dotykowego, jeśli wyciął by trochę ramkę żeby tworzyła całość z tymi przyciskami obok ekranu. Mierzyłeś ile wtedy miał by ekran cali, bo dziura wyszła by spora. Myślałeś o tym? Czy ma być oryginał ?

No i w sumie taka smutna refleksja mnie naszła, że choćby co robił, to jednak zawsze jakiś ślad zostanie, że to auto ma trochę km nalatane. Chodzi mi o plastik fotela kierowcy. Element wymieniony i ten od strony tunelu mocno się różnią kolorem :/

W każdym bądź razie relacja mega, ciężko sobie wyobrazić nakład pracy. Większość pewnie by zrezygnowała po kilku dniach i dała sobie spokój. Tak , że duży szacunek za chęci :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak : "Jakis taki respekt mnie zlapal... Jak w kosciele". Wiadomo z jakiego filmu i nawet srodek i zewnatrz w kolorze sie zgadzaja. Natomiast co do pracy - myslalem ze kwintesencja tego sportu objawila sie w pomaranczowym Poldku, a teraz bez przygotowania psychicznego podszedlem do tej relacji i zbieram szczene :) SUPER!!!! :kox::evil::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.