Skocz do zawartości

GYEON Q2 AntiFog


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

piotr13, ale widoczność nie pogorszyła się w stosunku do tego co było bezpośrednio po aplikacji? Jeśli tak to super :). Wreszcie powstała porządna antypara :D.

 

Piotrek, masz możliwość zrobienia 50:50 Gyeon-a z jakimś konkurencyjnym preparatem, np. Fog Fight-em od CarPro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tukolarz, Czy nie pogorszyła ? Jest zdjęcie wyżej, cały czas wygląda to tak samo. Widać, że na szybie coś leży ale, smug czy tym podobnych nie ma.

 

Nie mam w tej chwili, żadnej innej "anty-pary". :)

 

Ale jak byś kiedyś był w Warszawie to się odezwij, dam Ci próbkę. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie nietypowe pytanie: Jak się zapatrujecie na tego typu produkt zaaplikowany na wewnętrzną część okularków do pływania? :mrgreen:

będą parować? jeżeli nie to na ile to starczy? chlorowana woda nie zmyje antifoga? - jestem ciekaw...

 

Jaki jest najlepszy Waszym zdaniem antifog w stosunku cena/jakość? Przymierzam się do zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie nietypowe pytanie: Jak się zapatrujecie na tego typu produkt zaaplikowany na wewnętrzną część okularków do pływania?

Na okulary do pływania połóż sobie piankę do golenia :D Ten sam patent świetnie działa na lustra w łazience - nie parują :D

 

Możeby tak spróbować na aucie? :o:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie nietypowe pytanie: Jak się zapatrujecie na tego typu produkt zaaplikowany na wewnętrzną część okularków do pływania? :mrgreen:

będą parować? jeżeli nie to na ile to starczy? chlorowana woda nie zmyje antifoga? - jestem ciekaw...

 

Testowałem w ten sposób Fog Fight z CarPro i sprawdza się z 2-3 tygodnie trzyma mocno potem słabnie, ale aplikacja tego na okularki zajmuje jakieś 60-120s ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moje szybki doczekały się dziś AntiFog`a moje wrażenia to:

 

- bajecznie prosta aplikacja zero mazów czy takich tam

 

- świetnie działanie także na przyciemnionych folią szybach

 

- narazieę nie zauważyłem mankamentu opisywanego przez piotr13 może to przez przyciemnione szyby albo przez to że nie musiałem włączać ogrzewania tylnej szyby ( bo dzięki AntiFog`owi nie było takiej potrzeby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął miesiąc i wypada zaktualizować. Cytując klasyka: " Jest zima to musi być zimno, takie jest odwieczne prawo natury". Takie są skutki nie ruszania samochodu przez ponad tydzień i postój w temperaturze sięgającej do -18 stopni w nocy. :shock::cry:

 

IMG_20140125_094807.jpg

IMG_20140125_112324.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że się piotr13 nie obrazi z powodu dołączenia się:

 

Cóż tu nowego pisać, aplikacja banalna, wydajność świetna (buteleczka w moim przypadku starczy na 2-3lata pewnie). Zdjęcia jak na razie tylko ze sztuczną parą "wrzątkiem" :D bo nie miałem aparatu przy ostatnim wyjeździe z garażu. Postaram się dodać - jak Piotrek - parę aktualizacji w późniejszym czasie. Szczerze to nie zauważyłem na 50/50 odcięcia jak w Twoim przypadku.. muszę się jeszcze później przyjrzeć.

 

Przed aplikacją:

out.php?i=705710_dsc09568n.jpg

 

Po aplikacji (3 szyby przód całe, 3 szyby tył 50/50 w ibizie 6l):

out.php?i=705712_dsc09577no.jpg

 

Bok 50/50:

out.php?i=705715_dsc09580n.jpg

 

Tył 50/50:

out.php?i=705716_dsc09585n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Gyeon dzisiaj oznajmił, że dziękuję za współpracę. Podejrzewam, że wykończyło go to, że zamarzł.

 

Słowo podsumowania:

Produkt spełnia swoje zadanie i szyby rzeczywiście nie parują, jednak uciążliwe jest to, że szyby nie są do końca przejrzyste. Jeżeli ktoś ma duży problem z parowaniem szyb to produkt może być zbawieniem. n=Na szyby boczne i tył jak najbardziej TAK, na przednią raczej bym nie nałożył.

 

Jeszcze raz dziękuję za możliwość przeprowadzenia testu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Takie pytanie - preparat nanosi się bezpośrednio na aplikator, czy na dołączoną ściereczkę? Ja psikałem na gąbkę aplikatora, a ściereczkami na klocku polerowałem smugi, choć zostało trochę mazów. W Twojej relacji jednak wydaje się, że psikałeś na ściereczkę założoną na klocek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.