Skocz do zawartości

[Trójmiasto] Spotkania pomorskich


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że na Forum obecnych jest spora garść użytkowników mieszkających w trójmieście i okolicach (Słupsk, Elbląg, Kwidzyn) wychodzę z propozycją pierwszego spotkania lokalnego. Miło będzie poznać się wzajemnie, zobaczyć, porozmawiać o naszej wspólnej pasji :ad:

Na początek rzucam propozycję następujących terminów:

Niedziela 10.01 godzina 12:00

Niedziela 10.01 godzina 18:00

Czwartek 14.01 godzina 19:00

Miejsce spotkania również do ustalenia - może to być parking podziemny, skwer w Gdyni, jakaś knajpka, Hel, Kaszuby....gdziekolwiek :) Jednak z uwagi na aurę proponuję spot pod dachem.

Napiszcie proszę, kto jest chętny, jaki termin i lokalizacja mu odpowiada.

Wspólnie coś ustalimy, liczę na Was :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co prawda za dlugo na forum nie jestem i wiedzy takiej jak co niektórzy tez nie posiadam, ale na spoitkanko zawsze mogę wpaść :) w taką pogode czystymi autkami tez raczej byśmy nie dojechali :ad: Można się ustawić na parkingu podziemnym Matarni, blisko obwodnicy i zawsze pusty na końcu, a jak znudzi ięi stanie to można pójść np do KFC.

Co do terminu to 10.01 godzina 18 - mi by pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle że schpaner platz odpada , zimno w ch*** jak mam byc szczery (a zwykle jestem) , najzimniejsze miejsce sensowne to parking centrum handlowego pod ziemią , ew. jeśli będzie taka inicjatywa mozna sie przeniesc pozniej na pogadushki gdzies do restaurant`a jakiegos czy tez chociazby fast fooda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pod dachem, aura nie sprzyja piknikom. Dajcie znać gdzie i kiedy, u mnie słaby sezon na planowanie bo mam sporo pracy. Jak poleci termin to będę wiedział czy dam radę czy nie. No i nie przyjadę ITR, szkoda mi go na zimę. Stoi w garażu i się błyszczy a felgi czekają na renowację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie wcześniej wspomniana Matarnia. Tam na podziemnym miejsca jest zawsze pod dostatkiem, a jeśli zrobi się zimno to zawsze można się przenieść np do KFC.

Niedziela godzina 18:00 w Matarni na podziemnym - przegłosowane? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.