Skocz do zawartości

VW Rabbit MK5


krd

Rekomendowane odpowiedzi

krd, po zdjęciach oprawy wydawało mi się, że to mocniejszy led (20W, 30W). O takim myślałem jako tańsze źródło światła.

Co do NW:

1. Tak

2. Tak

3. Mam inne zdanie

4. Nie testowałem tak długo na bocznych szybach

Dopiero teraz zobaczyłem, że autoland poszedł na boki i tył, bez przodu :mrgreen:

 

Co to za żółty ręcznik do osuszania? Wygląda na fajnego pluszaka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Super zimowa robota, Czy szyba przednia jest już tak od wycieraczki wytarta, bo na ostatnich zdjęciach w garażu jakoś dziwnie to wygląda.

Samochód niestety jak dla mnie to jakiś taki komiczny wiejski tjuning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Co to za żółty ręcznik do osuszania? Wygląda na fajnego pluszaka ;)

 

WWL Tao

 

Czy szyba przednia jest już tak od wycieraczki wytarta, bo na ostatnich zdjęciach w garażu jakoś dziwnie to wygląda.

 

Jest zmasakrowana do cna, niestety...

 

byle auto mojego znajomego co ma myjnie samochodowa

 

To teraz juz wiadomo czemu takie zmasakrowane. Mycie aktywna piana i pozniejsze wycieranie ircha/sciagaczka co 3 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super praca i super efekt :good: Widać, że włożyłeś mnóstwo czasu i pracy w jego uzyskanie.

Ale sam samochód do mnie również nie przemawia. Nie lubię tego typu tuningu. Jak to ja mówię, auto wygląda jak by mu padł zawias, bo ktoś mu słonia do bagażnika zapakował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Świetna praca a tak w ogole to kiedy zobaczymy Justyne ? :D

 

Jak dobrze poszukasz to Justyne znajdziesz w "internetach"... :)

 

Z jakiego powodu używaliście benzyny ekstrakcyjnej zamiast ipy?

 

Wymywa i odtluszcza powierzchnie duzo lepiej, a poza tym IPA sie akurat skonczyla wczesniej i nie zdazylismy zapasow zrobic :)

 

Tak pytam z ciekawości: Czy można sobie regulować jakoś wysokość czy są tylko 2 opcie: albo wysoko albo totalna gleba?

 

Regulacja wysokosci jest plynna do kazdego kola z osobna, mozna pompowac co 1 PSI, od 0 do okolo 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek8888, Glasura tak klade i jedna warstwa potrafi pol roku kropelkowac i odprowadzac wode ;)

Zreszta nie mowimy tu o mega grubej warstwie, zamiast 3g na auto jak to mozna zrobic, idzie 5-7g i jest dobrze ;)

spoko :-) tylko się przekomarzałem ;) a tak poza tym to pięknie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle auto mojego znajomego co ma myjnie samochodowa

 

To teraz juz wiadomo czemu takie zmasakrowane. Mycie aktywna piana i pozniejsze wycieranie ircha/sciagaczka co 3 dni...

 

no niestety zapewne tak bylo, jak sam mowil idzie na ilosc, bo klient nie bedzie czekal godziny. Dlatego wygladalo to tak (nie wiem czy akurat z golfem tak bylo) aktywna piana, potem gabka mycie, splukiwanie i ircha. I jeszcze jego pracownis "ircha jest najlepsza a nie zadne tam reczniki do oszuszania z mikrofibry" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

arni19, O ktora relacje pytasz? Takiej typowej relacji z korekty nie bylo, bo swieze auto i nic nie widac. A jesli chodzi o rzeczy biezace to wiekszosc jest w tym temacie: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 67&start=0

 

Jak chcesz wiedziec wiecej to zapraszam do rejestracji na naszym klubowym forum i tam jest wszystko pokolei w jednym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Spociło się jak świnka ;)

 

Czyli mimo niskich temperatur Glasur sie wypocil, to dobrze w sumie. Umyje sie ktoregos razu porzadnie, psiknie Field Glazem i bedzie laleczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ps. Ale myć nadkola rękawicą :idea::idea::?

 

Mariusz, nadkola myl porzadnie wlasciciel przy okazji zmiany kol niedlugi czas wczesniej, a ze auto nie jezdzi, a stoi w garazu to byly wylacznie zakurzone. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.