Skocz do zawartości

Szafka, wózek, regał podręczne i wygodne


xxManiekxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Wózek bezpośrednio od producenta http://www.stal-kon.com.pl

 

Wchodzą 2 odkurzacze + myjka+ 3 duże wiadra i pełno opryskiwaczy, butelek itd.... Całość zabezpieczona łańcuchami,specjalne miejsce na lance oraz wieszaki na wąż, rury i przewody :)

 

Dodatkowy pojemnik na opryskiwacz, całość na 4 skrętnych kółkach, malowana proszkowo (kolor dowolny do wyboru), możliwość indywidualnego zaprojektowania-dostosowania do własnych potrzeb.

 

W końcu mam porządek i wszystko pod ręką ! :D

 

Mogę wstawić więcej foto jak będzie trzeba...

 

img-20170119-164639.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zamówienie bo to producent. Ustalasz sobie indywidualnie jaki Ci pasuje, bo każdy ma inne preferencje (ja chciałem koniecznie ten uchwyt na opryskiwacz i ten kolor). Ja miałem w ciągu niecałych 2 dni, ale to jest pewnie zależne od ilości zleceń. Na górnej półce mam 3 wiadra i polerkę, po środku tonę mikrofibr i butelek, na dole sprzęt...

 

Teraz to aż się chce robić, bo jak wcześniej naznosiłem wszystkiego na dwór i później popatrzyłem ile mam sprzątania to mi się wszystkiego odechciewało :D hehe

img-20170119-164514.jpg

 

img-20170119-161652.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie wyposażony :)

 

http://tufotki.pl/Z5pls

 

Robiłem jeszcze najazdy, chciałem takie,żeby wchodziło mi całe auto i mam całe w górze :)

 

http://tufotki.pl/LP641

 

W najbliższych planach mam taki podest tylko,że z kółkami i blokadą do roboty większych aut. Oczywiście wymiary i wysokość muszę jeszcze przemyśleć.

 

http://tufotki.pl/4bGwt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast kółek z blokada można je zrobić na sprężynach a obok nóżki. Jak wchodzisz N podest sprężyny się uginają i podest staje na nogach. Nie trzeba blokować za każdym razem.

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale na kółkach wygodniej przemieszczać taki podest, a zablokowanie trwa sekundę?? Blokada na kółku i tyle :) W zasadzie to czekam na propozycję od producenta. Jeden podobny już widziałem (co prawda służył do zdejmowania rzeczy z wysokich regałów) ale gość zablokował kółka w jedną pozycję i jeździł sobie na nim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Szarpne sie na zlota łopate przed koncem roku
Prosze nie hejtowac za moja fanaberie
Z racji zblizajacych sie temperatur ujemnych zabieram z dzialki chemie i akcesoria do bloku mimo iz moglbym zostawic wszystko w domu na tej wlasnie dzialce.
Zdarza sie ze przewoze to wszystko jesli robie cos zima (np. One stepa) , dla kogos z rodziny w ich ogrzewanym garazu. Przewozenie chemii w otwartych skrzyniach nie do konca mi odpowiada.
Z racji tego ze lubie mieć wszystko zorganizowane pod reka w sposob przejrzysty chcialbym prosic o porade. Jakie ogranizery polecacie na pierdoly, pedzelki, szczoteczki, koreczki szlifierskie, pady i wszystko to co zwiazane z detailingiem. Od a do z.
Zastanawiam sie nad skrzynkami modułowymi. Z racji tego, ze znajmy kupil do firmy nowe skrzynie dla pracownika postanowilem dokonac bardzo szybkiej przymiarki.
Wodoszczelne, pyloszczelne skrzynie. Do jednej z nich jak na 1 zdjeciu wchodza w pionie butelki z atomizerami 33cm wysokosci. Mozna pozniej spokojnie zamknac skrzynie.
W tym systemie sa rowniez inne organizery np te z przegrodkami, ktore mozna dowolnie mieszac (fot 2 i 3). Wszystko oczywiacie z racji swojej kompatybilnosci mozna spinac . Ostatnie foto jako przyklad. Jesli macie inne propozycje, pomysly prosze o wrzucanie.d8ab67a4e1c0b4f9d5fdfb9b87ad9598.jpg2a31a130ef81fc367bb5029f1599c3f9.jpg60bbe6618c342165396b67ce552ec607.jpg0d90e970ff373047325465a530c3b4df.jpg

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 wszystko zalezy od tego co potrzebujesz. Ten organizer z mojego zdjecia (z czerwonymi pudelkami) w chwili obecnej jest w promocji w leroy merlin i kosztuje 119 zl.
Ten w ktorym sa butelki na zdjeciu w wersji cart czyli z dwoma kolkami (fot1) i kosztuje 199 zl. Identyczny ale bez kolek "box 450" kosztuje 139 zl. Do tego bez kolek mozna dokupic sama platformę (fot 2). Jest to istotne bo przenoszenie boxu z np 16 pelnymi butelkami moze byc malo przyjemne. Druga sprawa box z dwoma kolkami (fot 1) ma wystajaca raczke i w pozycji stojacej ciezko wchodzi do mojego kombi. Mimo zlozenia raczki za bardzo wystaje. W systemie wystepuja oczywiscie rozne rozmiary oraz np otwarte skrzynki (fot 3) za 49zl
Ponoc seria ta wytrzymuja obciazenie do 120 kg wiec przy robocie wyzszego auta mozna ich uzyc zamiast drabinki
Ogolnie zestaw full ktory mnie interesuje czyli: 2-3 "skrzynki 450" 139zl/szt
3 ogranizery z czerwonymi pudelkami 119zl/szt
Plus platforma ze znanego portalu aukcyjnego 130 zl.
1-2 skrzynki otwarte (fot 3) 49zl/szt
Lacznie ok 1000 zl...
Tylko czy to nie jest fanaberia. Byc moze sa tansze dobre rozwiazania. 77fa073bded71a591449a5f69894cc9f.jpg60a82f3a96fe01576cac8ead568ed352.jpg26828fa5f84313cbf58b0476090f7908.jpg

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Dystrybutor

Polecamy wózki detailingowe które są zdecydowanie jednym z naszych bestsellerów 🙂 Korzysta z nich cała Europa oraz Stany Zjednoczone, Australia czy wybrane kraje Azji.

Trwałość, jakość, miły dla oka design, wyjątkowa praktyczność to tylko niektóre z cech naszych wózków. Po więcej zapraszamy tu: https://pokapremium.com/kategoria-produktu/elementy-zewnetrzne/mycie_i_osuszanie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.