Jump to content
IGNORED

Powloka na felgi

Recommended Posts

• Replies 360
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

8000 km przebiegu, na dniach pękłoby 6 miesięcy na felgach - CarPro Dlux. Jak ja żałuję, że nie znałem i nie miałem tej powłoki kilka lat temu jak kupowałem stalówki do MK1. Dobrze, że siedzi mi teraz

gtechniq panel wipe

Nie mam z tym doświadczeń ale Prep ma za zadanie odtłuścić więc idąc tym tropem chodzi o działanie odtłuszczające pod powłokę jeśli dobrze rozumiem. Kwestia doboru środka

Posted Images

@buka a kiedy bedziesz wrzucać opony? Bo jezeli mniej niz tydzien to ja bym poczekał bo Ci całe ranty uwalą smarem

• 5 weeks later...

Panowie, dlux 30ml na ile powinien wystarczyć? Robiłem nowe felgi 17 i zeszło mi 1/3 butelki. Wzór w miarę prosty. Pytanie czy ja żydziłem na powłoce czy jest w miarę ok.

• 1 month later...
13 minut temu, damiano2007 napisał:

No chyba nie do końca 😛

trwałość sonax wheel rok shield to około mięcha tylko. 

Jak przetestujesz to powiedz, czy faktycznie tyle siedzi 😄 z moich dawnych dawnych testów, siedziało to praktycznie tak samo, czyli mocno średnio z kierunkiem na słabo.
Najfajniejszych produktem z tego typu to meg's i soft w szpraju, tylko je sie naklada i nie dociera. Super fajnie działają ale tylko na srebrne felgi.

30 minut temu, Gozdziu23 napisał:

Jak przetestujesz to powiedz, czy faktycznie tyle siedzi 😄 z moich dawnych dawnych testów, siedziało to praktycznie tak samo, czyli mocno średnio z kierunkiem na słabo.
Najfajniejszych produktem z tego typu to meg's i soft w szpraju, tylko je sie naklada i nie dociera. Super fajnie działają ale tylko na srebrne felgi.

No u mnie ten różowy to siedział do miecha. 

Ja już wolę tańszego a bardzo dobrego rims detailera od GS. 🙂

• Okay 1
3 godziny temu, damiano2007 napisał:

No u mnie ten różowy to siedział do miecha. 

Ja już wolę tańszego a bardzo dobrego rims detailera od GS. 🙂

PNS u mnie wysiedział tyle samo przy normalnej eksploatacji, a nie detailingowej zabawie 😄
Ja wole nałożyć raz powłoke ceramiczną i z głowy.